ZIAJA : Řada Ulga

6/14/2012

Dnes mám pro Vás recenzi na Ziaja, díky tomu, že jsem s touto značkou navázala spolupráci. Na začátek chci říct, že mi nevadí, že se Ziaja objevuje celkem často na blozích, jsem za to ráda. Každý máme jiný druh pleťi a každému vyhovuje něco jiného, takže si ráda přečtu recenzi na jeden produkt i několikrát . 

Ráda bych Vám ukázala tři  výrobky z řady Ulga citlivá pokožka.
1Ochranný denní krém posilňující cévky - Zklidňuje citlivou pleť, snižuje suchost a olupovaní kůže, zmenšuje propustnost krevních cév, zabraňuje stárnutí.  Malé shrnutí, které tento krém slibuje. 
A jaké jsou mé dojmy ?  Musím říct, že kladné. Tento krém si dávám každé ráno a poznala jsem určité změny. Mám skvěle hydratovanou pleť ! Jeho konzistence je něco mezi hutným a lehčím krémem, krásně se nanáší. Krém nemá skoro žádnou vůni a proto je velice příjemný na obličeji, ne jako nějaké krémy, které zrovna moc nevoní, takové nesnesu a vadí mi.  Po měsíci jeho používá jsem zjistila, že mám daleko jemnější pleť. Jsem spokojená.
2. Zpevňující noční krém -  Má stejné vlastnosti jako předešlý krém. Zvětšuje pevnost tkáně. Intenzivně zpevňuje, zpružňuje a vyhlazuje pokožku. Redukuje vrásky a zabraňuje předčasnému stárnutí. Doplňuje nedostatek lipidu.Obnovuje a posilňuje ochrannou barieru pokožky. Zase shrnutí, které tento krém slibuje.

A jaké jsou mé dojmy na noční krém ? Stejně jako u předešlého kladné a dávám si ho na noc. Skvěle hydratuje. Konzistence je jemnější a lehká, kdysi jsem měla hutný krém na noc a ten mi dělal jen neplechu. Krémy jsou si celkem podobné jen mají jinou konzistenci. Když jsem si zapomněla dát jednu noc, hned jsem ráno viděla ten rozdíl, jak má pleť je celkově bez života a méně projasněná.

3. Odličovací micelární voda - Zklidnění citlivé pokožky, jemně odstraňuje make up, jemně čistí pleť, změkčuje svrchní pokožku, navrací přirozené pH. Obsah:200ml.

Mé dojmy ? Zaprvé Vám musím sdělit, že je to má první zkušenost s micelární vodou a nemám s čím porovnávat. Každé ráno a večer si vodou pletˇ jen očisťuji. Voda je velice příjemná a jako u krémů nemá žádnou vtíravou vůni. Mám po ní hebkou pleť. Určitě ji budu dále používat.


Závěrem bych chtěla říci, že jsem byla velmi mile překvapená touto značkou. Chtěla jsem ji už dlouho vyzkoušet, když ze všech stran slyším samou chválu a teď i já se přidávám. Vím, že někteří to asi neslyšíte rádi, ale těmto výrobkům nemám co vytknout. 

Děkuji značce Ziaja za poskytnutí výrobků k recenzování.
Facebook Ziaja cz !

Jaký máte názor a zkušenosti na značku Ziaja ?Andy

Podobné články

12 komentářů

 1. Měla jsem možnost vyzkoušet micelárku a podle mě to nemá s klasickou micelárkou nic moc společného, takže zůstanu u Biodermy nebo Vichy. Krémy neznám, ae měla jsem krém na ruce z olivové řady a byl skvělý!

  OdpovědětVymazat
 2. Já to slyším strašně ráda a moc je podporuju, taky jsem s jejich výrobky naprosto spokojená :)

  OdpovědětVymazat
 3. Upřímně Ziaju už nemůžu ani cítit. Na tyto články už ani neklikám, ale zaujal mě ten název ULGA, což v překladu znamená úleva. Fajn název :-)

  OdpovědětVymazat
 4. pěkná recenze, ta micelárka vypadá skvěle :))

  OdpovědětVymazat
 5. já jsem taky dostala balíček, ale rozhodla jsem se pro ty voňavé výrobky, každopádně tohle je určitě super :)

  OdpovědětVymazat
 6. já mám Ziaju strašně ráda a ať si říká kdo chce co chce, její produkty (většina tedy) mi vyhovují asi nejvíc a skvěle mi sedly :)

  OdpovědětVymazat
 7. Mám velmi dobrou zkušenost s oličovačem očí ziaja... nemůžu si ho vynachválit. :-)

  OdpovědětVymazat
 8. Vypadá to zajimavě:), jinak děkuju moc! Moc mě to těší, kočko:)!

  OdpovědětVymazat
 9. Zapojte sa prosím do mojej giveaway o kozmetickú tašku od Benefit

  http://dorota-art.blogspot.sk/2012/06/giveaway-o-kozmeticku-tasku-od-benefit.html

  Ďakujem :)

  OdpovědětVymazat
 10. hezký článek ;) podle mě je Ziaja celkem dobrá :)

  OdpovědětVymazat
 11. ziaji je ted všude plno, ale ty to umíš krásně recenzovat:)

  OdpovědětVymazat
 12. Já kosmetiku Ziaja prodávám, hlavně dětskou řadu, mám téměř vše odzkoušené a je to výborná kosmetika a super ceny. Pokud máte někdo zájem, ráda zašlu svou nabídku, napište si o ní: zanakupy@seznam.cz Katka

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥