Péče o Vlasy Ziaja Intenzivní vyhlazení

2/14/2013

Dnes se podíváme na péči o vlasy Ziaja Intenzivní vyhlazení
Minule jsem Vám představila kakaovou řadu, se kterou jsem byla mile překvapená a spokojená, proto jsem chtěla vyzkoušet i jiné přípravky na vlasy, abych mohla porovnat, která řada je lepší.
Vždy je lepší používat šampon, kondicionér nebo masku, ze stejné řady, vlasům to více prospívá.

1. Šampon na vlasy intenzivní vyhlazení - Můj druhý šampon od Ziaji a jen další dobrá zkušenost. Už ho nějakou dobu testuji a je skvělý. Musím říci, že má vyhlazovat vlasy a mám je opravdu uhlazenější, jemnější, lehčí. Dobře se s ním pracuje, kvůli tomu, že hodně pění, takové mám nejraději. Má lehkou nevtíratelnou vůni, ale vlasy po něm svěže voní. Velmi jsem si ho oblíbila a střídám ho, se šamponem z kakaové řady.

2. Maska na vlasy intenzivní vyhlazení -  Tato maska na vlasy je v pořadí má druhá, kterou jsem vyzkoušela, proč je tu znova ? Občas se stane, když si oblíbím nějakou věc,  koupím druhý produkt už mi nevyhovuje a já se chtěla ujistit, že mi tato maska sedí i na druhý pokus. Maska nezklamala a je opravdu skvělá, psala jsem na ni recenzi tady, určitě si ji koupím znovu.

Nakonec zhodnocení, která řada mi přijde lepší, ale o fous to zkrátka vítězí Kakaová řada, pravděpodobně tím, že mi krásně po použíti voní vlasy po čokoládě, vím, malý detail, ale vůně u mě hraje velkou roli.

Co si myslíte o péči na vlasy od Ziaji, láká Vás nebo máte už zkušenosti ?


Andy

Podobné články

7 komentářů

 1. Po téhle řadě pokukuji už delší dobu, bohužel jsem ji v drogerií neviděla :(

  OdpovědětVymazat
 2. já z této řady mám ten kondicionér a měla jsem sprej a byla jsem spokojená :)

  OdpovědětVymazat
 3. Masku jsem kupovala k Vánocům švagrové, tak snad jí taky vyhovuje jako tobě. A s největší pravděpodobností si pro ni taky skočím:))

  OdpovědětVymazat
 4. Mám malý dotaz :), masky mají pouze tři. A já bych si ráda vybrala šampon (pravděpodobně i s kondicionérem) z jiné řady. Myslíš/te, že je to pro vlasy velký hřích, sladit to s jinou maskou?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bavila jsem se o tom s moji kadeřnicí a ta mi, radila, že je lepší používat, vždy ze stejné řady, ale myslím , že to tolik nevadí, sama jsem to dlouho nedodržovala :)

   Vymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥