Lednový a únorový Brandnooz box!

3/09/2014

Dnes tu mám ukázku, co obsahoval lednový a únorový brandnooz box. Musím uznat, že se vždy nemohu dočkat, kdy přijde nové balení a co dobrého v něm zase objevím. V boxu jsou v každém balení několik novinek a tipy, které by mohli zaujmout a nebo jsou např. oblíbené na trhu. Tyto boxy mě vážně baví a to hlavně díky tomu, že ochutnám věci, které bych si třeba ani nekoupila, ale nakonec po vyzkoušení mě překvapily a určitě si je koupím.
Lednové vydání obsahovalo plno produktů, ale ne všechny bych si koupila znovu. To, co box obsahoval můžete vidět na fotkách a myslím, že není potřeba to zdlouhavě vypisovat. Největší radost jsem měla z omáčky Uncle Ben's, zeleného čaje Teekanne a sušenek Egozároveň to jsou produkty, které si pravděpodobně někdy zase koupím. Brambůrky Bohemiapříchutí rozmarýnu mi vůbec nechutnaly a energy drink Biotta jsem ani neochutnala, jelikož nemám ráda energy drinky a velkým obloukem se jim vyhýbám. Zbytek produktů mě tolik neoslovil, na to abych si je koupila znovu. Ochutnala jsem je a využití našla a to je hlavní, ale znovu bych si produkty nekoupila.
Únorový box se nesl v zdravějším duchu. Pro mě vyhrál právě tento box! Je tam hned několik produktů, které si koupím znovu a nebo jsem je ráda vyzkoušela.
Produkty, které mi udělaly radost a zároveň si je určitě koupím znovu byly čaj Teekanne na nachlazení se zázvorem ( akorát se hodilo, jelikož jsem nachlazená ), cizrna Bonduelle, Bohemia vícezrnné krekry, Emco polomáčené sušenky, Wasa sendvič, Manner Picknick a citronová šťáva Limmi, která je 100%. To byly produkty, z kterých jsem byla nadšená. Dále produkty, které si pravděpodobně znovu nekoupím, ale neudělaly zase žádnou škodu byly Grunt polévka Vitana a koření Kotányi. Naopak si rozhodně nekoupím zeleninové chipsy Tretter's, ty mi opravdu vůbec nechutnaly ( jinak řepu i celer mám ráda ) a energy drinky Zenonade. Navíc byl v boxu i časopis Svět ženy, proč ne, ale větší radost mi udělal Apetit, který byl v prosincovém vydání a ten byl uvítala raději. 
Toto vydání se podle velmi povedlo.
Jak se Vám líbí boxy? Který Vás zaujal více lednový nebo únorový?


Andy

Podobné články

10 komentářů

 1. Rozhodně se mi líbil víc únorový a už se moc těším na další :)

  A.

  OdpovědětVymazat
 2. únorový box se mi líbil moc, byl zatím můj první a už jsem si objednala i předplatné :)

  OdpovědětVymazat
 3. Jééé krabička plná jídla? O tom slyším poprvé, vždy je všude jen samá kosmetika.. :)

  OdpovědětVymazat
 4. Jednou určitě bych si chtěla pořídit tento box :))

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 5. Po tom čaji na nachlazení se musím podívat, zrovna teď by se mi hodil :)

  OdpovědětVymazat
 6. A co ti chutnalo zatím úplně nejvíce? :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Těžko říct, ale ze všech tří boxů, které zatím vyšly mi nejvíce chutnaly Nestlé fitness cereálie :)

   Vymazat
 7. Děkuji Všem za komentáře :)!

  OdpovědětVymazat
 8. Boxy mám předobjednané už od začátku jejich prodeje tady u nás v ČR, každý měsíc se na ně moc těším a myslím, že jsou čím dál lepší :-)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥