Tiny Tea

4/03/2014

Před několika dny mi přišel velmi očekávaný balíček a to čaj Tiny Tea! Tento čaj se momentálně šíří skoro všude a je velmi oblíbený. Naopak vůbec se tomu nedivím, jedná se o detoxikační čaj, který má pročistit trávicí systém, zmírnit nadýmaní, zvyšuje funkčnost trávení, zlepšuje pleť a pro mě velmi zajímavé snížení hmotnosti. Čaj se pije 3x denně po dobu 14ti dní nebo můžete 2x denně po dobu 28ti dní. Samozřejmě je k tomu důležité i zdravěji jíst a nějaký pohyb. Už ho mám sice nějakou dobu dobu, ale rozhodla jsem s ním začít v pondělí a pak bude další článek, s tím jaké budou výsledky. Koukala jsem se na fotky na internetu a je jich tam plno tak se těším!

Zaujal Vás tento čaj?  


Andy

Podobné články

8 komentářů

 1. Láká mě, ale zase ta cena za trochu bylinek?.. Bylinkové detoxikační čaje piju dlouho a jsem s nimi spokojená.. ty české stojí pár korun :)

  OdpovědětVymazat
 2. Páni, vyzerá to skutočne zaujímavo :) Ja som ho už videla na pár stránkach ale bližšie som sa oň zatiaľ nezaujímala. Kuknem sa na internete na nejaké informácie o ňom. Som zvedavá na ďalší článok :)

  OdpovědětVymazat
 3. já ho dneska piju osmý den. když mám čas (cca 3x týdně), tak ho piju 3x denně, jinak dvakrát :) už jsem si zvykla i na chuť.

  OdpovědětVymazat
 4. momentálně také očekávám svůj čajový balíček :)) jsem na něj zvědavá.. pročištění organismu opravdu potřebuju, s těma tunama hranolek co jím by to se mnou snad jinak seklo :D

  OdpovědětVymazat
 5. Těším se na výsledky, taky o tom uvažuju My Small Happinesses

  OdpovědětVymazat
 6. Mě tohle moc neláká :)

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 7. Tak tyhle peníze bych za něj fakt nedala. Ale ty ho máš zdarma ze reklamu, ne? Pak je to pohoda jazz :) Osobně čaje piji a ráda, mám dobré zkušenosti s těmi běžně dostupnými v ČR, takže nějaké předražené čajíky propagované blogerkami mě nelákají :)

  OdpovědětVymazat
 8. Děkuji Všem za komentáře :)!

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥