Zpevňující krémy Dermacol Enja

4/07/2014

Dnes tu mám recenzi na dva produkty, které jsou určené na zpevnění pokožky! Konkrétně krémy na poprsí a dekolt a tělový olej značky Dermacol sada Enja. Podobné produkty ráda používám, i když jsem občas líná se každý den mazat, vždy se k tomu nakonec dokopu, zvláště, když pak vidím výsledky, které jsou znatelné. Dermacol patří k mým nejoblíbenějším značkám tak jsem ráda, že jsem vyzkoušela zase něco nového od této značky. Teď už k recenzi a co bych Vám ráda napsala o těchto produktech.

Zpevňující tělový olej s koenzymem Q10 Enja
Mám takový pocit, že tento produkt je můj první tělový olej, který jsem doposud vyzkoušela. Zatím jsem se většinou mazala tělovými krémy a ve většině případě spíše tělovými másly. Musím napsat, že tělový olej mě velmi zaujal a hned po pár dnech používání jsem si ho velmi oblíbila. Ihned se vstřebá do pokožky, mám ji krásně hebkou a hydratovanou. Navíc krásně voní, má vonět po olivách a avokádu, ale já z něj cítím ještě citrusovou vůni. Tento produkt používám přibližně měsíc a mám ho spotřebováno přes půlku. Mám dojem, že moje pokožka je o něco pevnější, třeba je to jen můj pocit, ale opravdu mám takový dojem. Tento tělový olej mi velmi vyhovuje a až mi dojde pravděpodobně si ho pořídím znovu.

 Zpevňující krém na poprsí a dekolt Enja
Další produkt na zpevnění, tentokrát určený na dekolt a poprsí. Tento krém je velice příjemný a velice rychle se též vstřebá po pokožky, mažu se s ním každý den jako i s předešlým produktem taky přibližně měsíc. 
Krém zanechává hebkou a hydratovanou pokožku. Podobné krémy ráda používám pro můj lepší pocit. Myslím, že by jsme měli věnovat dostatečnou pozornost i těmto partiím. Hlavně dekoltu, kde se časem objevují výraznější vrásky takže tomu chci co nejdéle zabránit, alespoň prevencí v podobě krémů. Má příjemnou vůni. Po nanesení mám vždy pocit napnutější pokožky a to je jedině dobré znamení. Výraznějších změn jsem si všimla a to v podobě, že mám daleko jemnější pokožku v oblasti dekoltu takže je tento krém určitě účinný. Zaujal mě velmi a možná bych si ho pořídila dokonce znovu.

Používáte tělové oleje nebo krémy na zpevnění?
Přeji krásný den!


Andy

Podobné články

6 komentářů

 1. Já mám dermacol ráda, už jednou jsem si od nich koupila zpevňující krém a byla jsem spokojená... dokonce i dlouho vydržel:)
  SweetNothing

  OdpovědětVymazat
 2. Jako dermacol je super značka :)) Ale nevím jestli jsou tyhle prý zpevňující oleje k něčemu, jestli to fakt zpevní nebo ne. :D

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 3. Mám tuhle sadu také a ten olej je opravdu fajn a i já jsem s ním maximálně spokojená :)

  http://estrella-2012.blogspot.cz/2014/04/zpevnujici-telovy-olej-pece-na-dekolt.html

  OdpovědětVymazat
 4. Tuhle sadu jsem dávala kamarádce a je moc spokojená :)

  Na mém blogu probíhá giveaway budu ráda když se zapojíš :http://fashionaddiction-style.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 5. Evidentně jsem jediná, která spokojená nebyla :DDD

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥