Lindex Podzimní Kolekce 2014

5/21/2014

Ve čtvrtek jsem byla na prezentaci Lindex a to na představení podzimní kolekce 2014! Lindex patří k mým oblíbeným obchodům, vždy tam najdu plno kousků, které se mi líbí. Hlavně jsem fanoušek stálé kolekce Holly & Whyte, která se s každou novou kolekcí samozřejmě mění, ale zanechává si svůj osobitý styl, který se mi právě líbí. V této kolekci je vždy plno krásných věcí, kterým zkrátka občas neodolám. 
Podzimní kolekce zmiňuje tři důležité body: měkkost, smyslnost a ležérní luxus. Kromě nich však také zmiňuje následující fenomény, na které se bude móda společnosti Lindex zaměřovat v této podzimní sezóně: maximalizace, materiály, sety, klínky, textové a číselné potisky, šedá a popelavě bílá.
Z nastávající kolekce mám hned několik favoritů, které si chci pořidít např. příjemné šály černou, šedou, béžovou a světle růžovou, chtěla bych nejraději všechny. Zaujalo mě i tmavěmodré sako, je na pohled stejné jako, které už mám, ale je jiné materiálem a je o něco teplejší, hned bych ho brala. Líbilo se mi i dost topů, ať už v klasických barvách či vzorované. Zkrátka se těším a určitě si něco z té kolekce pořídím.
Jacket - RomweDress - PersunmallShoes - MangoNecklace - Lindex

Jak se Vám z náhledu kolekce líbí?


Andy

Podobné články

7 komentářů

 1. tak na tuto kolekci se moc těším, zamilovala jsem se hlavně do té bílé bundičky <3

  OdpovědětVymazat
 2. Musím řict ze se tato kolekce moc povedla! :)

  Zvu vás ke mě na giveaway o super náhrdelník, která probíhá na mém blogu :YOKO NGUYEN BLOG

  OdpovědětVymazat
 3. oblečení z Lindexu si vyberu jen málokdy, ale zato s doplňky to umí! šály, šperky i kabelky jsou skvělý :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥