Rtěnka a nejlepší lesk na rty!

5/06/2014

Nedávno jsem Vám psala o akci, na kterou jsem byla pozvaná a díky ní jsem dostala několik výrobků na testování. Právě dnes Vám ukážu hned dva produkty, které jsem měla možnost vyzkoušet a dnes Vám je představím trochu více. Jedná se o krémovou rtěnku a lesk na rty.
Tak a teď už k samotné recenzi.
Popis: Rtěnka Ultra Colour Absolute má krémovou, lehkou barvu pro dokonalé rty. Pečující složení pro kvalitnější péči o rty dokonale vykreslí kontury rtů. Hydratuje, vyživuje a chrání díky vitamínům C, E a kolagenu. S ochranným faktorem SPF 15. Poskytuje střední krytí.
Mé zkušenosti :  Rtěnka se ke mě dostala v odstínu Gorgeous guava. Zpočátku jsem se lekla, že mám odstín do hněda, které nemám moc v lásce, ale nakonec jsem byla mile překvapena. Barva je červeno-cihlová, záleží na Vás jaké krytí si zvolíte, pokud jen lehce přetřete rty nebo více a přidáte intenzitu. Já volím vždy raději lehčí variantu a moc to nepřeháním, v tom se cítím nejlépe. Rtěnka se velice snadno a lehce aplikuje na rty. S výdrží je na tom velice obstojně, odstín krásně drží na rtech. Nejen, že drží, ale rty i hydratuje a zbytečně nezvýrazňuje suchá místa.
Design rtěnky se mi také moc líbí. Vůbec by mi nevadilo pořídit si další odstín, ale přeci nosím raději lesky takže si vystačím zatím s tímto odstínem. 
Myslím, že vzhledem k ceně je rtěnka opravdu povedená!
Popis: Objevte lesk sytých barev a okamžitou hydrataci. Lesk na rty Ultra Glazewear poskytuje ZÁŘIVÝ LESK: syté barvy s ultra leskem. HYDRATOVANÉ RTY: složení s olejem z arktické borůvky. ŠIROKÁ PALETA BAREV: obsahuje 16 odstínů.
Mé zkušenosti :  Teď je na řadě druhý produkt a to lesk na rty. Mám to trochu zvláštně dělané, ale raději si pořizuji rtěnky, ale nejvíce stejně nosím lesky a balzámy. I když v poslední době se už opravdu snažím zužitkovat pořádně sbírku kosmetiky a nepořizovat si zbytečnosti. Dobře, ale teď už hlavně k lesku.
Lesk má skvělý aplikátor, který mi nejvíce vyhovuje. Když se podíváte na pár mých posledních outfitů tak právě skoro na každém jsem měla tento lesk. V poslední době je to můj jeden z nejoblíbenějších kosmetických produktůPřekvapil mě jak skvěle drží na rtech. Vydrží snad vše, při jídle, pití, při všem, alespoň na mě ano! Nejen, že výborně drží, ale velmi dobře i hydratuje rty. 
Mám odstín Tangerine Gleam, který je do červeno-korálova a to je přesně barva pro mě, která se mi líbí.
Vzhledem k tomu jak jsem z lesku nadšená bych si ráda pořídila další odstín tak uvidíme jaký to bude.
Kdybych si měla vybrat  jeden z těchto produktů tak by to rozhodně vyhrál lesk, jelikož je to nejlepší lesk na rty, který jsem za poslední dobu vyzkoušela a rozhodně ho doporučuji! Pokud hledáte velkou výdrž je to něco pro Vás.
Jak Vás dané výrobky zaujaly?


Andy

Podobné články

7 komentářů

 1. Taky jsem zkusila jejich rtěnku v odstínu Nude :) A je perfektní :)

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 2. škoda, že není ukázána na rtech:)) barvičky vypadají moooc hezky♥

  OdpovědětVymazat
 3. na mě je obojí dost výrazné :)

  OdpovědětVymazat
 4. přiznám se, že jsem si tě na akci nevšimla, ale zas je fakt, že moc fashion bloggerky neznám, spíš ty beauty, tak to musím napravit :) moc ti to tam ale slušelo! já jsem rtěnku dala do soutěže, barva by mi nesedla, ale lesk nosím teď pořád, je to sice děsně řvavá barva a pro mě nezvyk, ale sedí mi a docela si rozumíme :D

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥