Květnový a červnový Brandnooz box!

7/20/2014

Každý měsíc mi chodí domů krabička s jídlem a to Brandnooz box! Vždy se na nové vydání těším a jsem hlavně zvědavá, co mě v něm zase čeká. Dnes tu mám na ukázku květnové a červnové vydání.
Květnové vydání bylo nabité produkty jako vždy. Co bylo v balení se můžete podívat na fotky, které mluví za vše. V tomto balení  mě nejvíce potěšilo Cola a energy drink Simpsons, jelikož Simpsonovi zbožňuji! Nejvíce mi chutnala Softkings cookies, kterou si musím koupit, jelikož byla vynikající. Potěšilo mě ochutnávka koření Grešík, to je vážně super nápad tolik koření v jednom. Dále Bonavita dobré z ovsa, skvělá rychlá snídaně. Ostatní věci našly také své využití a rozhodně se neztratí. Když box celkově shrnu tak se mi rozhodně líbil.
Další box je červnový, který mě potěšil o něco více než květnový. Radost mi udělaly produkty Dolmio bazalka, výborná omáčka! Megafyt pharma studený ledový čaj, ten mě asi potěšil v boxu nejvíce, jelikož mám ráda studené čaje, tento je rychlý na přípravu a velmi dobrý. Dále produkty, které mě potěšily Orbit žvýkačky, krájené rajčata Valfrutta, Jupík Crazy Agua nápoj s příchutí maliny, Hellmann's kečup a Ponti Glassa poleva, která je skvělá na vyvážení chutí na plno pokrmů. Zbylé věci jsem jako vždy také využila, ale sama bych si je už nekoupila.
Jak se Vám brandnooz box líbí a pokud ano, které vydání více?


Andy

Podobné články

7 komentářů

 1. Ty Dobré z ovsa mám doma taky a snídám je skoro každý den. Mám je hrozně ráda. :)

  http://karolinarblog.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat
 2. No více se mi líbí první vydání, z toho druhého bych moc nadšená nebyla :)
  http://veru-life.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 3. Já musím říct, že mě naopak červnový box naštval, protože se mi skoro nic nehodilo :( Tu česnekovou pastu jsem vyhodila, děsilo mě složení, omáčku jsem snědla s těstovinami, ocet se mi taky nezdá, pastilky jsem též vyhodila.. Prostě za mě červnový nic moc :( Květnový mě bavil :)

  A.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Proboha. Tady někdo opravdu umí s jídlem šetřit, jak vidím! Pastu jste mohla klidně někomu dát a nevím, co bylo tak hrozného na pastilkách, že museli skončit v koši. S takovým přístupem asi vyhazujete vždycky půlku boxu, ne?

   Vymazat
 4. Dobré z ovsa mám taky ráda, k snídani jsem si koupila brusinkovou variantu, ale jinak mě tyhle boxy vesměs moc nezaujaly. Skoro pořád nějaké chipsy (ty s příchutí burgeru mě doslova děsí :D), kečupy, omáčky, sladký pitíčka... To už možná raději ty zdravější varianty. Ale třeba koření od Grešíka může být dost fajn :)

  OdpovědětVymazat
 5. ten studený čaj si budu muset sehnat :))

  OdpovědětVymazat
 6. Děkuji Všem za komentáře :)!

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥