Matující tekutý make-up!

7/18/2014

Dnes tu mám recenzi na make-up, o kterém jsem hodně slyšela a ve většině případů jen samé pozitivní hodnocení. Jaké bude nakonec to mé, se dozvíte v dnešním článku. Jedná se o make-up LOREAL PARIS Matující tekutý make-up Nude Magique Eau De Teint

Popis produktu: První revoluční makeup lehčí než voda! Vytvořen pro "nahé" líčení bez vrstev a pro zářivý, zdravý vzhled pleti. Dokonale neviditelný a ideálně přirozený s dlouhodobým matujícím účinkem. 85% lehkých olejů a vzácných esencí. Struktura, která okamžitě splývá s pokožkou, perfektní krytí, pocit nulového make-upu na tváři, dlouhodobé zmatnění pleti.

Moje hodnocení: Tento make-up jsem chtěla už delší dobu vyzkoušet, díky pozitivním recenzím. Když se ke mě dostal, byla jsem zaskočena, že obsahuje jen 20ml, sice se to zdá málo, ale díky vodovější konzistenci celkem vydrží. Na aplikaci stačí pouze maličko a pozor při nanášení, aby se Vám nevylil. Mínus u mě je, že nemá pumpičku, tu mám u make-upu nejraději, dávkuje se mi s ním lépe. 
Po aplikaci na tvář krásně zmatní a mám po něm sametovou pleť. Je velmi příjemný a jak slibuje opravdu skoro není cítit na tváři. 
Nejvíce jsem, ale byla zvědavá samozřejmě na krytí. Podle mě kryje tak středně, zlatá střední cesta. Snažila jsem se zachytit na fotce jak zakryje jizvu na mé ruce a myslím, že jde vidět ten rozdíl. 
Několik hodin v pohodě vydrží a myslím, že díky své lehké konzistenci je v hodný i na aktuální období, samozřejmě nejen na něj.
Mám odstín 150 Beige Nu a je o něco tmavší než momentálně potřebuji, ale uvidíme ještě pár dní a třeba bude za chvíli sedět lépe svým odstínem tomu mému.

Nakonec bych chtěla dodat, že pokud potřebujete střední krytí, chcete lehký make-up, který matuje tak bude tento přímo pro Vás!
Jak Vás tento make-up zaujal?


Andy

Podobné články

8 komentářů

 1. Mám ho doma taky a nemůžu si ho vynachválit :)

  OdpovědětVymazat
 2. Nejspíš po něm taky sáhnu, láká mě už samotné provedení :D :)

  OdpovědětVymazat
 3. Mě hodně zaujala ta lahvička :D :))

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 4. Už pěkně dlouho si říkám, že bych ho měla vyzkoušet. Nejspíš s jeho koupí ale počkám až se vrátím z dovolené. Zatím žádný make-up na léto nemám, takže tento by se mohl skvěle hodit, když tak dobře matuje:)
  Instantní krása

  OdpovědětVymazat
 5. Zrovna jsem si poslední dobou říkala, že by bylo fajn koupit si nějaký nový, jelikož mi teď bb krémy přestaly stačit a superkrycí max factor mi zase na léto přijde moc hustý. Tenhle vypadá opravdu zajímavě a také na něj čtu jen samá pozitiva, asi ho vyzkouším :))

  OdpovědětVymazat
 6. škoda, že jsem si zrovna nedávno kupovala nový make-up, protože tenhle mě fakt moc láká! :) jen bych k němu potřebovala nějaký korektor, když už tolika nekryje...

  OdpovědětVymazat
 7. Děkuji Všem za komentáře :)!

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥