Rock For People 2014!

7/06/2014

Košile - 6ks, Džíny - Tally Weijl, Tenisky - Converse

Tak Rock For People 2014 je za mnou a nějak rychle utekl! 

První den mě nejvíce zaujal Tom Odell, který byl opravdu skvělý a jeho koncert měl plno energie. Po něm následovaly Biffy Clyro, to byla pastva pro mé uši. Zakončení dne byl Steven Seagal, na kterého jsem se šla podívat ze zvědavosti a rozhodně mě pobavil.
Druhý den byl pro mě, co se týče interpretů slabší, ale za to mě překvapila kapela The Afghan Whigs, která hrála skvěle a pak mě dost pobavila kapela Madness, která se mi moc hudbou nelíbila, ale proududila z nich skvělá atmosféra a optimismus.
Třetí den a zároveň i poslední den festivalu byl největší zážitek koncert Lucie! Ta atmosféra a taky na tomto koncertě bylo i nejvíc lidí. Jsem ráda, že jsem je mohla zažít naživo a doufám, že je třeba někdy zase uvidím. Před Lucií jsem se byla na skok podívat na The Naked and Famous, sice jsem je viděla jen pár písniček, ale super. Další koncert, který mě dostal byly Chase & Status to byla jedna velká párty, kde bylo pěkně narváno.

Doufám, že příští ročník bude zase v Hradci a budou zase skvělý kapely jako vždy.
Byl taky někdo z Vás?


Andy

Podobné články

5 komentářů

 1. Super fotky :))

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 2. Letos jsem byla na RFP poprvé, právě kvůli Lucii, kde se mi podařilo dostat se do cca 3. řady, byl to opravdu neskutečný zážitek :) doufám, že se brzy dostanu k sepsání dojmů. Myslím, že jsem tam nebyla naposled. A mmch opravdu moc pěkné fotky, sama jsem zvědavá, co nakonec mé šaomi vykouzlilo :))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Musím souhlasit taky jsem se dostala celkem blízko asi v půlce koncertě tak jsem něco aspoň viděla :D.RPF je nejlepší :)

   Vymazat
 3. Začátek léta = RFP :D Jako opět naprosto super ročník, co se týče kapel byl trochu slabší, ale atmosféra to zase vytáhla nahoru :) Pro mě by nejlepší koncert Emmure a mých miláčků We came as romans :) Netsky a Chase & Status = neskutečná párty, v půlce jsem musela utéct z kotle, protože se to fakt nedalo :D A poprvé představený projekt NEW kapel No distance paradise, Evelynne a We on the moon byl parádní :) Z těch menších kapel byli výborní například The Strypes nebo The Feud či Cate, ale absolutním objevem u jehož koncertu mi spadla čelist byl THePETEBOX !! :)
  Už se těším na další ročník :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Chase & Status byla vážně párty a skvělý závěr Rokáče, aspoň pro mě. Mě se nejvíc líbila Lucie a Tom Odell, tento ročník byl pro mě celkově slabší, jelikož tam nebyl nebyl vyloženě nějaký můj oblíbenec tak to snad příště napraví a bude tam nějaký můj favorit :)

   Vymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥