Novinky od Avon - řasenka a tužka na oči!

8/24/2014

Dnes tu mám dvě novinky od značky Avon, které bych Vám chtěla představit. Jedná se o novinky a jeden z produktů bude v prodeji od září a druhý už je v prodeji.  Myslím, že stojí za to, aby jste se na ně podívali blíže.
První produkt je řasenka Big & Daring

Objevte až šestinásobně větší objem s novou řasenkou Big & Daring. Díky unikátnímu krémovo-gelovému složení a speciálnímu kartáčku budou vaše řasy nepřekonatelně husté a výrazné.
Jemné krémovo-gelové složení se lépe přizpůsobí tvaru vašich řas. Navíc obsahuje kolagen a keratin, důležité proteiny pro zvětšení objemu a pružnosti řas. Výsledkem jsou tak hedvábné, pružné řasy s oslnivou délkou.

Moje zkušenosti:
Řasenky moc ráda zkouším takže jsem s radostí zkoušela tuto novinku od Avon. Je určená pro zahuštění a objem řas, co myslíte splňuje to (viz foto)? Určitě musím souhlasit, že objem i zahuštění řas udělá skvělé. Navíc řasy krásně nadzvedne, co je určitě super a je černočerná.
Řasy nežmolkuje, nelepí! Vydrží celý den ve stejném stavu jako ji ráno aplikuji. Snadno se odličuje.
Líbí se mi, že má klasický kartáček, který je sice zaoblený a díky tomu se lépe natáčí řasy. Ze začátku jsem si na kartářek musela zvyknout, jelikož mám raději rovné, ale pak jsem si zvykla a nevadí mi to.
Řasenka je v prodeji od září a určitě stojí za vyzkoušení! Já jsem s ní nadmíru spokojená.

Oční stíny a linky v jednom zvýrazní oči okouzlujícími barvami. Snadná a rovnoměrná aplikace.Jak působí:  zvýrazní oči, dodávají sytou barvu. Efekt: Oční stíny a linky mění intenzitu odstínu podle světla. Krémové složení se snadno a rovnoměrně nanáší na oční víčka.

Moje zkušenosti:
Další produkt je tužka na oči. Pokud bych si měla vybrat klasickou tužku nebo tuto, ihned beru tuto. 
Tužky až tolik nepoužívám jako dříve, ale po dlouhé době se ke mě dostala skvělá tužka. Je krásně měkká a ideální na víčka. Mám odstín Mocha Flash, který je ideální. Krásná šedo/hnědá barva tak nějak bych ji popsala a myslím, že určitě najdu brzy využití, jelikož nejsem tolik na výrazné barvy ohledně líčení a zvláště na oči. 
Tužka vydrží na víčku celý den, skvěle drží a moje zkušenosti jsou takové, že ani nezalézá do vrásek. 
Její aktuální cena 119 Kč a pokud Vás zajímá jaké má ještě odstíny tak se podívejte sem.
Pokud používáte tužky, určitě bych Vám ji doporučila!

Zaujalo Vás některá novinka?


Andy

Podobné články

8 komentářů

 1. Mě se líbí ta tužka, z Avonu jsem si už 2x objednávala tužku na oči, kterou má za nejoblíbenější a myslím, že teďka vyzkouším tuhle :)
  veru-life.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 2. Čekám, kdy se ke mě dostane nový avon katalog a hned objednám řasenku:)

  OdpovědětVymazat
 3. Ta řasenka se mi moc líbí, budu ji muset vyzkoušet :)

  http://estrella-2012.blogspot.cz/2014/08/omamena-fifty-shades.html

  OdpovědětVymazat
 4. Děkuji Všem za komentáře :)!

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥