Piz Buin opalovací krém!

8/04/2014

Léto je v plném proudu a já jsem tu dnes s pomocníkem, který nás ochrání před sluníčkem, aby jsme se případně nespálily. Jedná se o hydratační opalovací krém Piz Buin na opalování SPF 10 a tento produkt si blíže představíme. Značku Poz Buin zkouším poprvé a jsem ráda, jelikož jejich produkty jsou prý skvělé.

Něco málo o něm:
Hydratační mléko na opalování Piz Buin In Sun poskytuje ochranu pokožky před slunečními paprsky s technologií HelioplexTM. Tato nemastná a nelepivá formule zajišťuje stabilní opálení i hydrataci. Obohacený o silný antioxidant vitamin E, bojuje proti známkám stárnutí. Hydratační komplex zabraňuje olupování pokožky. Hydratační mléko In Sun zanechává pokožku hladkou a jemnou. Je odolný vůči potu a vodě. Dermatologicky testováno. 

Moje zkušenosti:
Opalovací krémy moc neřeším a ve většinou jsem si někdy nějaký koupila v drogérii a bylo to. Když jsem, ale narazila na tento, hned jsem si řekla, že ho musím tedy vyzkoušet. Za pár dní jsem ho měla doma. Krémem jsem se vždy namazala většinou 2x za den, když jsem byla u vody, což bylo letos jen minimálně. I přesto jsem krém pořádně vyzkoušela a otestovala. 
Krásně voní a je příjemný, po chvilku po nanesení se vsákne do kůže. Ve vodě je spíše voděodolný, takže se nestane, že si jdete zaplavat a krém je pryč, tento pěkně drží. 
Faktor jsem si vzala pouze malý a to SPF 10, jelikož se ráda alespoň trošku opálím tak proto. Nedávno jsem byla skoro celý den u vody a musím uznat, že i když je to malý faktor tak mě krém ochránil. Půjčuji ho i mamce a ta si ho chválí též.
Za mě rozhodně doporučuji! Pokud by jste o něj měli zájem, koupíte ho např. na Parfums.cz.

Na závěr chci dodat, že když se budete vystavovat na přímém sluníčko chce to daleko více než jen ochranný faktor, ale ideálně i klobouk, sluneční brýle, ochranný balzám na rty a hlavně hodné pít vody.

Máte zkušenost někdo se značkou Piz Buin a nějakým produktem?
Přeji pěkný den!


Andy

Podobné články

5 komentářů

 1. Nikdy jsem o této značce neslyšela, ale nevypadá špatně. Jen ty obaly na mě působí tak trochu jako páská kosmetika, takže v obchodě bych ji spíše přehlédla :). Já na obličej používám jen emulze, nejsou tolik mastné a vyhovují mi :).

  OdpovědětVymazat
 2. Se značkou nemám žádné zkušenosti takže ani s tímto opalovacím krémem, většinou si kupuji také nějaké v drogeriích a ještě s malým faktorem protože se dobře opaluji. Ale tento zní dobře, pokud hydratuje a je voděodolný tak je super :-)
  www.bokattyna.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 3. já mám suchý olej a mléko po opalování, a paráda :)

  OdpovědětVymazat
 4. Nemám zkušenosti, ale přemýšlela jsem nad ním. Ale nakonec jsem si ho nevybrala, protože mě děsí jeho cena. .) A navíc mám radši olejíčky.
  Blog ϐook of ϐeauty

  OdpovědětVymazat
 5. Děkuji Všem za komentáře :)!

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥