Červencový a srpnový Brandnooz box!

9/13/2014

Tak jsem tu s novým článkem, kde Vám ukážu poslední dva Brandnooz boxy a moje hodnocení k nim.
Takže dnes si ukážeme červencové a srpnové vydání.
Červencové vydání nabízelo hned několik zajímavých produktů, které jsem jako vždy využila.
Produkt, který jsem snědla nejrychleji byl celozrnný žitný chleba Penam, který mám moc ráda. 
Potěšilo mě Nordic jablíčko, co Vám budu povídat, občas si něco takového ráda dám. Potěšila mě pomazánka Lotus tentokrát Crunchy neboli křupavá a je výborná! Jahodová přesnídávka X-Life byla dobrá. Kávenky jsem ani nejedla, jelikož tohle moc nemusím, ale zato sušenky Lotus mám moc ráda. Poprvé jsem ochutnala krekry Krit a též byly dobré. Chio chipsy byly moc dobré, podobné věci si občas zkrátka dám. Hellmann's majozénu na bagety jsem zatím nevyužila, ale někdy snad využití najde. Poslední věcí je Mixit křupavé ovoce, to mě potěšilo moc.
Myslím, že vydání bylo povedené.
Srpnové vydání přišlo celkem nedávno, zato jsem některé věci už stačila ochutnat.
V tomto balení mi nejvíce chutnaly Chio popcornové snacky, které jsou zkrátka výborné a určitě si je někdy koupím. Koření se vždy hodí např. Kotányi paprika uzená. Radler si občas ráda dám tak jsem zvědavá na nealkoholickou verzi, pravděpodobně nebude špatný. Avanti Spritz mi udělal radost, zatím jsem ho neotevřela, ale určitě brzy najde využití. Džemy od Schwartau jsou výborné tak jsem ráda, že se v boxu objevil. Nectar Jumex je pro mě novinkou, zatím jsem ho neochutnala. Tofu paštika Patifu byla už v nějakém minulém boxu a chutnala mi, tato nebyla výjimka. Co mi v boxu nechutnalo byla Delissa, Isoline a Nescafé, to jsou rozhodně produkty, které si nekoupím.
Přesto se mi toto vydání moc líbilo, jelikož převažovaly věci, které se mi líbí.
Jak se Vám Brandnooz box líbí? Které vydání se Vám líbí více?

Ještě jeden tip pro Vás, kdo si pravidelně objednává třeba o tom nevíte. Vyplňujte dotazníky, které Vám chodí na email od Brandnooz boxu a za to se Vám sčítají body, které pak můžete proměnit za produkt, který byl velmi oblíbený v nějakém minulém boxu.

Přeji pěkný den!


Andy

Podobné články

9 komentářů

 1. Za mě určitě vyhrává poslední box :) Ten mě potěšil ;)

  A.

  OdpovědětVymazat
 2. Ten první box mě zaujal, nejvíc asi ta Lotusová pomazánka. Na tu jsem narazila v krámě, ale nekoupila jsem si ji, tak snad příště :) Super článek :)

  Lucieswlife

  OdpovědětVymazat
 3. Já bych brala jedině tu paštiku a mixit. Zbytek z toho vůbec nejím, takže tyhle bpxy by nebyly nic pro mě.

  OdpovědětVymazat
 4. na popud Brandnooz boxu jsem si musela koupit tu sušenkovou pomazánku Lotus a je božská! máme co dělat, abych ji s přítelem nesnědli na posezení :D

  OdpovědětVymazat
 5. Myslím, že oba boxy se povedly, víc se mi ale líbí ten 1., z toho bych byla fakt nadšená a co jsem tak ta boxy viděla, tak za mě ten červencový patří k těm nejpovedenějším :)
  http://veru-life.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 6. některé věci bych ochutnala ráda, ale abych si kvůli tomu objednávala celý box... to asi ne.

  OdpovědětVymazat
 7. Už jsi vyzkoušela zářijovej box? :)

  OdpovědětVymazat
 8. Děkuji Všem za komentáře :)!

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥