Přírodní tělové mléko Pure Dead Sea a Mádara Tónovací lesk na rty

9/27/2014

Dnes jsem si připravila recenzi na dva produkty, které bych Vám chtěla představit. Pokud dáváte přednost přírodnější kosmetice tak tento článek bude přímo pro Vás.
V poslední době jsem vyzkoušela dva produkty, které jsou z přírodních materiálů a o to více mě zajímaly jaké budou. Přece jenom je občas dobré vyzkoušet něco nového, co neznám.
První produkt je tělové mléko Pure Dead Sea - pro zajímavost se skládá až 98 %
přírodních látek, minerálů z Mrtvého moře 
včetně hořčíku, vápníku, brómu 
a draslíku. 
Hloubková očista povrchu těla nesmírně důležitá. Navíc systematická a dlouhodobá detoxikace pomáhá snížit přecitlivělost kůže.

Toto tělové mléko zkouším už delší dobu a už ho skoro celé spotřebované. Stalo se mým nejoblíbenějším produktem na mazání těla. Má praktické balení a lehce se dávkuje, díky klasické tubě. Mléko má krásnou vůni, které po rozetření zůstává ještě hodně dlouho v pokožce a je krásně provoněná. Musím uznat, že jsem si všimla zvýšené hydratace i když jsem nanesla třeba jen málo než si obvykle dávám. Důležitý bod je taky, že se ihned vstřebá do pokožky. Dokonale hydratuje a rozhodně ho řadím mezi nejlepší tělové mléka, které jsem doposud vyzkoušela. Opravdu stojí za to!
Druhý produkt je tónovací lesk na rty Mádara - Větší ochranu proti nepříznivým okolním podmínkám dodává lanolin a včelí vosk, které potahují rty lehkou bariérou, a efektivně tak působí proti jakémukoliv poškození.
Jako barvivo a přírodní lesk jsou použity přírodní minerály a slída. Lesk obsahuje výživný šípkový olej, který pečuje o jemnou pokožku rtů.

Jelikož ráda zkouším nové a nové produkty na rty, všelijaké rtěnky, balzámy nebo třeba lesky. Stále musím mít u sebe nějaký produkty na rty a často si něčím mažu rty. Byla jsem nadšená vyzkoušet tento produkt, jelikož mě hned velmi zaujal. 
Lesk má klasický aplikátor a velmi snadno se nanáší. Má příjemnou vůni a obsahuje jemné třpytky, které dodávají rtům větší objem. Lesk má velkou výdrž a dobře drží na rtech i po jídle a pití. 
Momentálně lesk nosím velmi často a patří k mým nejpoužívanějším!

Zajímáte se o přírodní kosmetiku? Jaké máte zkušenosti?
Přeji pěkný víkend!


Andy

Podobné články

5 komentářů

 1. Já musím říct, že občas si něco pořídím, ale schválně zatím přírodní kosmetiku nevyhledávám..
  Sororessa
  A.

  OdpovědětVymazat
 2. Vypadají dobře :)

  OdpovědětVymazat
 3. Ten lesk na rty mě vážně zaujal, vypadá skvěle :)

  OdpovědětVymazat
 4. Já jsem čistě přírodního ještě myslím nic neměla, teď nevím, jestli Saloos je taky přírodní, od nich jsem akorát měla olej. To balení tělového mléka se mi moc líbí
  Blog by Veru

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥