Aussie!

10/10/2014

Dnes jsem tu pro změnu s recenzí na značku Aussie! Konkrétně se budu soustředit na vlasové spreje Miracle Recharge. Se značkou Aussie zkušenosti mám a to konkrétně se šamponem, kondicionérem a balzámem . Moje zkušenosti s řadou Miracle Moist jsem psala tady. Aussie stále používám a jsem velmi spokojená.

Každý ze sprejů Miracle Recharge využívá stejné fascinující a tajemné 
australské složky a doplňuje tak vaši oblíbenou kouzelnou péči od Aussie: 
pusťte se do prozkoumání vzácných a úžasných složek, jako je extrakt 
z kůry divoké třešně, jojobový olej, extrakt z mořských řas nebo ženšen pro 
oživení vaší pravidelné péče o vlasy.
Můžete si vybrat to správné složení zabalené do báječných vůní, kterými 
je Aussie tak proslavené, aby vaše vlasy dostaly, čeho se dožadují, i když 
zrovna spěcháte. Ať už jste na parkovišti, v supermarketu nebo u skříně, 
balzám na vlasy ve spreji  vám přidá „jiskru“, která okamžitě osvěží každý účes.

Každý jednotliveý sprej je na něco jiného - suché, barvené, dlouhé vlasy nebo třeba na slabé a namáhavé. Všechny spreje kromě na barvené vlasy jsou vyzkoušela a otestovala. Dlouhé, suché, slabé a namíhavé je opravdu někdy mám ( dlouhé teda stále ) a tento sprej je přesně něco pro mě. Všechny spreje mají krásnou vůni, kdo má zkušenost např. šamponem tak ví o čem mluvím. Ačkoliv někomu tato vůně nemusí sedět, mě se líbí a voní mi. Po použítí mám ihned jemnější a lesklejší vlasy, navíc i více voní. Vyhovují mi všechny přibližně stejně. Baví mě, že ho můžu použít na mokré i suché vlasy.Všimla jsem si, že se mi po něm moc nemastí vlasy a to jsem přímo nadšená, jelikož si často myji vlasy, právě kvůli tomuto důvodu a tento sprej to o něco oddálí. Samozřejmě všechno jsou to moje pocity a dojmy, četla jsem recenze ostatních a přijde mi to tak půl na půl. Někdo je spokojený a někde píše, že mu neseděly. Věc vkusu jako se vším.

Máte zkušenosti s těmito spreji?

Děkuji společnosti Procter Gamble za produkry k otestování.
Přeji Všem pěkný den!


Andy

Podobné články

5 komentářů

 1. Používám kondicionér a šampon od Aussie, nad tímto sprejem ale dost uvažuju. Mají super výrobky :)

  OdpovědětVymazat
 2. Sprej jsem si koupila hned k šamponu a kondicionéru a jsem s ním fakt spokojená. Vždycky po umytí si je trochu vysuším a pak nastříkám přes rozčesáním a vlasy jsou viditelně zdravější a takový hezčí, takže mně vyloženě Aussie produkty sedly :)

  OdpovědětVymazat
 3. Koupila jsem si tento sprej pro suché vlasy. Nejvíc se mi líbí ta vůně. Navíc mi přijde, že se mi vlasy po něm lépe rozčesávají, což u svých extra suchých vlasů fakt oceňuju:)

  °°Instantní krása°°

  OdpovědětVymazat
 4. Já jsem od Aussie zkoušela jen šampon a balzám, šampon to byl teda bomba, balzám žádný zázrak :). Já moc sprejům nefandím, ať tady těm nebo jiným
  Blog by Veru

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥