Návštěva v Lindex showroomu a JPG kolekce!

10/08/2014

Ve čtvrtek jsem se byla podívat na představení kolekce Lindex ve spolupráci s návrhářem a tím je Jean Paul Gaultier. Nezaměnitelné proužky. Výrazné vzory. Dekadentní tattoo potisky. 
Tak by se dala ve stručnosti popsat  kolekce JPG, když vezmu jako celek celou kolekci tak můj šálek čaje to úplně není. Neznamená to, že se mi nic nelíbilo. Mám ráda proužky a zaujaly mě pletené zimní věci. Dále kožený křivák, nebo černé šaty. Líbí se jinak z kolekce skoro všechny kabelky, které už jsou některé vyprodané on-line, co jsem koukala, ani se nedivím, hned bych nějakou brala. Já si z této kolekce pořídím náramek, který jde zároveň na pomoc, kteří to potřebují. Pokud si koupíte Růžový náramek, nebo jiný kousek z kolekce Jean Paul Gaultier Lindex, budete mít z nákupu opravdu dobrý pocit. 10% z prodejní ceny této kolekce a celý zisk z prodeje Růžového náramku poputuje na podporu Aliance žen - projekt Bellis Young pro mladé pacientky s rakovinou prsu. Pro mě se to stává už docela tradice kupovat náramek, vloni jsem začala a pokud budou každý rok spolupráce tak budu tradiční náramek rozhodně kupovat. Ten je sice momentálně on-line vyprodaný ( myslím, že bude časem určitě zase v prodeji ), ale zkuste to ve vybraných prodejnách a uvidíte, jsem ráda, že jsem si ho včas objednala do konce týdne bych ho měla mít tak se na něj těším.
Kolekce JPG je ode dneška v prodejnách a od včera on-line takže, kdo má zájem, rozhodně to nenechávejte na poslední chvíli, některé kousky už mizí.

Na sebe jsem si vzala oblíbený klobouk ( Lindex ) a černý křivák ( Choies ), který mě stále překvapuje jak je kvalitní.
Druhá půlka fotek je z klasické kolekce Lindex, zaujala mě zase jako vždy kolekce Holly & Whyte, ze které mám právě nejvíce více, jelikož s ní mám jen dobré zkušenosti.  Můj favorit je třeba šedá mikina s nápisem, silně uvažuji, že si ji pořídím, uvidíme. Co si budeme povídat, favoritů mám daleko více a pořídila bych si hned několik věcí. Lindex má zkrátka krásné doplňky a líbilo se mi hned několik náhrdelníků.
Zkrátka příjemné strávené odpoledne obklopená plno krásnými věcmi. Tak doufám, že se příště!

Jak se Vám kolekce JPG líbí? Pořídíte si něco z této kolekce?


Andy

Podobné články

12 komentářů

 1. Líbí, musím omrknout naživo! Ty náramky vypadají moc hezky! :)

  OdpovědětVymazat
 2. Mně se docela líbí to spodní prádlo, ale oblečení už tolik ne .. Ikdyž kdo ví, třeba až kolekci uvidim naživo, tak mě něco zaujme :)

  OdpovědětVymazat
 3. Nejvíc mě z fotek zaujaly šedá mikina a šperky :)
  Blog by Veru

  OdpovědětVymazat
 4. Mně se tahle kolekce líbí a ten náramek si taky asi pořídím :)

  OdpovědětVymazat
 5. No můj šálek kávy to taky zrovna není, ale i tak by se něco našlo :)

  Lucieswlife

  OdpovědětVymazat
 6. Hrozně zvláštní a netypická kolekce:) Konečně něco neokoukaného:)
  Jinak moc chválím klobouk, fakt ti sluší, Andy:)))

  °°Instantní krása°°

  OdpovědětVymazat
 7. Pěkné :))

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 8. tuhle kolekci určitě zajdu do Lindexu blíže prozkoumat :)

  OdpovědětVymazat
 9. Kolekce je nádherná! Pro mě to naopak je zcela přesně můj šálek kávy a mít větší budget, tak ji asi vykoupím :). Zatím jsem si pořídila jen šedý svetřík se zipy, ale mám spadeno ještě na další kousky :).

  http://pragueinstyle.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥