Oblečení z druhé ruky? Proč ne!

10/21/2014

Zajímalo by mě jak jste na tom s oblečením z druhé ruky? Nakupujete v sekáčích nebo např. na Votočvohoz? Vím, že někdo nemá rád pocit, že věci už někdo před Vámi nosil a někomu to nevadí. Já se řadím to skupiny něco mezi, snažím se najít vždy věci bud nové nebo minimálně nošené. Ráda občas prohlížím právě Votočvohoz, kde je plno skvělých věcích a někdy jsou vážně úplně nové. Sama vím, jaké to je, když si něco koupím nebo objednávám, nesedí mi to nebo něco tak to pošlu třeba úplně nové dál. Osobně jsem zatím neměla zatím špatnou zkušenost. Všechny kousky, které jsem vyfotila do tohoto článku jsou právě z VV za pár korun. Všechny věci jsou např. z Lindex, Zary, Manga nebo H&M. Vybírám si právě značky, které znám a tipuji i ty velikosti, že vím jak asi sedí.
Myslím, že je to vážně skvělý tip, kdo nechce moc utrácet a chce najít něco za fajn ceny. Ono je je jednoduché si jít koupit do obchodu tričko z Lindex za 399 Kč, ale najít ho pak za 100 Kč vč. poštovného je opravdu skvělá koupě a takové mám ráda. 
Mám pro Vás, ale velké varování a to, že jakmile si začnete prohlížet katalog věcí, můžete u něj být opravdu dlouho. Nikdy nevíte, co tam skvělého objevíte, jaké značky a za jaké ceny.
Jak to máte s nakupováním z druhé ruky? Nakupujete nebo ne?


Andy

Podobné články

11 komentářů

 1. Tak to jsi na VV pořídila krásný kousky :). Já jsem ještě na VV nic nekoupila, protože si oblečení chci vyzkoušet. A v sekáči mi nakupovat nevadí, občas objevím super kousky i tam :)
  Blog by Veru

  OdpovědětVymazat
 2. mám to tak jako ty, pokud jsou ty věci nové, ozkoušené nebo jednou vzaté, tak proč ne, ale nějaké hodně nošené věci bych si nekoupila :)

  OdpovědětVymazat
 3. Já proti SH nic nemám a občas do nich i zajdu a něco ulovím, ale až teď mi došlo, že na votoč zatím jen prodávám a ještě jsem si tam nic nekoupila :)

  Lucieswlife

  OdpovědětVymazat
 4. Na votoči jsem si ještě nic nekoupila, ale hodně nakupuji na ebay, kde se dají najít super značkové kousky za super ceny. Jen to chce hlídat originalitu, ale už jsem v tom celkem zkušená si myslím. Taky miluji sekáče. Mám z nich spousty skvělých kousků, které mi lidi hodně chválí :).

  http://pragueinstyle.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 5. také jsem si na votoči koupila několik skvělých kousků, takže za mě rozhodně ano! :)

  OdpovědětVymazat
 6. Moc pěkné věci jsi ulovila ;-) Já osobně chodím do sekáčů a mám něco i z VV. Nyní jsem ale ve Francii, kde moc sekáčů není, nebo spíš tady fungují na trochu jiné bázi, ale zase tu jsou bleší trhy, kde se dají koupit krásné věci, a tak jsem si tu nakoupila za padesát euro tolik věcí, že se asi nevejdu do kufrů, se kterými jsem sem přijela :-D bára.kára blog

  OdpovědětVymazat
 7. Andy, ty boty!!! Nádhernéé!! :) Jinak občas si na VV něco koupím, ale většinou nemám moc štěstí na dobré kousky a ani tam netrávím tolik času hledáním :) ale jinak mám ráda prolejzání sekáčů :)

  OdpovědětVymazat
 8. Na VV jsem už pár krát něco nakoupila, ale nikdy jsem s danou věcí nebyla spokojená, vždy mi buď přišla v jiném stavu nebo mi neseděla:D V sekačích a bazarech nikdy nenatrefím na něco normálního:D

  OdpovědětVymazat
 9. Dobré úlovky, já už přes VV moc nenakupuju, ani neměním, protože jsem téměř vždy ostrouhala... ale jinak SH můžu, ale spíš ty maloměstské, kde se dají ještě sehnat téměř nové kousky...

  OdpovědětVymazat
 10. V sekáčích nakupuji opravdu hodně často, stejně tak přes portály jako je aukro, případně VV :) vždycky mám z těch pěkných věcí za zlomek jejich ceny opravdu velkou radost. Jinak totiž za oblečení strašně nerada utrácím :D

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥