Paletka očních stínů!

10/14/2014

 Dnes tu mám jeden výrobek, který bych Vám chtěla ukázat a to paletku očních stínů od značky Yves Rocher

Pracovníci týmu Yves Rocher vymysleli ještě pohodlnější způsob, jak vykouzlit kouřové líčení – vytvořili palet 4 očních stínů se dvěma aplikátory pro nespočetně barevných kombinací.
Extra jemná textura se jednoduše aplikuje, splyne s pletí a má ideální krycí efekt.
Stíny perfektně drží a zůstávají na místě.

Při suché aplikaci vytváří tmavší stíny na pleti třpytivý, saténový nebo matný efekt.
Při vlhké aplikaci se třpytivé a saténové stíny změní v metalické, a matné stíny jsou výraznější pro intenzivnější a sofistikovanější pohled.
Rýžový výtažek je bohatý na rostlinný inositol, který stimuluje celkový buněčný metabolismus a zlepšuje tak jas pokožky.
Paletka je 6 barevných kombinacích. Já mám verzi - Vert radieux.

 Mám odstín Vert radieux, barvy to jsou zemité do zelena a jeden světlý stín. Tato paletka je vytvořena pro kouřové líčení, ale samozřejmě se s nimi můžete namalovat jak se Vám líbí. Já je budu kombinovat asi černými linky jak jsem zvyklá. Mají dobrou pigmentaci a dobře drží. Já teda vždy používám oční bázi, která zkrátka stíny více zdůrazní a mají větší výdrž. Líbí se mi i balená paletky, praktické a na první pohled hezké. V balení jsou přiložené dva štětečky, se kterými se dá namalovat. Já bych řekla, že k nim nemám co vytknout a momentálně se zabydlují do mého denního líčení, když chci menší změnu.
Jaké máte zkušenosti se značkou Yves Rocher? Jak se Vám tato paletka stínů líbí?


Andy

Podobné články

5 komentářů

 1. Stíny vypadají opravdu dobře, i když já osobně bych zelenou asi na denní nošení nevyužila,pro nějaké zvláštní příležitosti je to skvělá barva :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To já taky zase ne, mám nejraději odstíny béžové. Tyhle stíny jsou takové světlejší a vypadají přirozeněji, to se mi líbí :)

   Vymazat
 2. Paletka vypadá skvěle, ale odstíny nejsou nic pro mě :)

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 3. Já jsem od YR měla jen sprchový gel, co jsem dostala od kamarádky, jinak nic. Ale ta jejich nabídka se mi líbí a tyhle oční stíny vypadají moc krásně a pro mé zelené oči by to byl super tah :)
  Blog by Veru

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥