Bylinné produkty!

11/17/2014

Dnes jsem si připravila článek, který se bude týkat bylinných produktů a na ústní hygienu od Herbadent.
Nijak zvláště nezkoumám jestli daný produkt je přírodní, bylinný nebo něco podobného. Do rukou se mi nedávno dostaly tyto tři produkty, zubní pasta, ústní voda a kartáček. Tak se podívejme jak produkty obstály.

Zubní pasta - bylinná zubní pasta s fluorem čistí zuby od zubního plaku a současně pečuje o dásně a sliznice dutiny ústní. Pravidelné čistění zubů a masáž dásní omezuje tvorbu zubního plaku a snižuje riziko zubního kazu a zánětu dásní.
Ústní voda - bylinná ústní voda je určena k výplachům a k pravidelné celkové hygieně dutiny ústní. Bylinné ústní vody zlepšuje péči o dutinu ústní a napomáhá i při snižování rizika zánětů, vzniku zubního kazu a parodontózy. Vychází z tradiční receptury, je vyrobena bez použití chemických barviv. Pomáhá udržovat zuby, dásně a sliznici dutiny ústní ve výborném stavu.
 Chuť pasty i ústní vody je velmi příjemná, jde z nich cítit bylinné směsi, které mě osobně docela u takových věci sedí. Oba produkty, vlastně spolu s kartáčkem tři jsem nějakou dobu poctivě testovala a jsem spokojená. Dobře chutnají, nemají žádné škodlivé složení, ale jen bylinné takže jsou citlivé. Pasta trošku méně pění, ale neřekla bych, že je to nějaké velké mínus. Navíc, kdo se zakládá odkud dané značky jsou tak potěším vlastence, tato značka je česká. Pokud chcete vyzkoušet něco nového tak bych do této sady šla.

Jak Vás produkty zaujaly?


Andy

Podobné články

5 komentářů

Děkuji za každý Váš komentář. ♥