Head & Shoulders novinky!

11/06/2014

  Dnes jsem tu s novým článkem a to s novinkami od Head & Shoulders!
Ráda zkouším nové a nové produkty na vlasy, i když se stále vracím k Aussie produktům tak jednou za čas vyzkouším i něco nového jako např. tyto, které vidíte a budu o nich dnešní článek.
 V dnešním článku si představíme dámskou tak pánskou řadu.
Nová řada thick & strong od značky head & shoulders byla speciálně vytvořena pro ženy, které touží mít okamžitě a dlouhodobě silnější vlasy. Inovativní tonikum head & shoulders thick & strong bylo speciálně vyvinuté, aby posílilo vlákna vlasů již od kořínků, zvýšilo jejich odolnost a zmenšilo jejich náchylnost k poškození, jež je jedním z hlavních důvodů řídnutí vlasů. Pro posílení dlouhodobých výhod tonika použijte šampón ze stejné řady. 

 Šampony od této značky mám ráda, jednou za čas si ho pořídím a nic s ním nezkazím. Tento nový mi voní jak po jablkách a pak jsem je dokonce z vlasů i cítila. Krásně pění a dobře se s ním pracuje. Tonikum na posílení vlasů jsem ještě nikdy nezkoušela takže to pro mě byla velká novinka, kterou jsem ráda vyzkoušela. Tonikum používám hlavně do kořínků, kde ho promasíruji a nechám působit. Zjistila jsem, že mám docela větší objem pro použití a mám pocit, že mi i o něco méně padají vlasy. Určitě tento produkt stojí za vyzkoušení!
 Nová řada pro muže Anti Hair Fall od značky head & shoulders posiluje vlasy a chrání je před vypadáváním. Inovativní tonikum Anti Hair Fall s jedinečným složením s komplexem Triple Active zlepšuje ochrannou funkci pokožky hlavy a napomáhá její prokrvení. Jednotlivé složky prostupují celý vlas a posilují jej zvenčí i zevnitř. Jeho použití má tak okamžité a dlouhodobé výsledky. Pro komplexní ochranu vlasů před vypadáváním použijte také šampón ze stejné řady.

Pánskou řadu jsem já nezkoušela, ale dala jsem ji otestovat blízkému muži a ten mi sdělil svůj názor. Shrnula bych to v jednom bodě a to, že účinky jsou velmi podobné jako u dámské řady.

Zaujaly Vás produkty?  Chtěli by jste Giveaway, kde by se o ně soutěžilo? Budu ráda za Vaše komentáře a názory.
Děkuji společnosti  Procter & Gamble za poskytnutí produktů k recenzi!

Andy

Podobné články

4 komentářů

Děkuji za každý Váš komentář. ♥