Záříjový a říjnový Brandnooz box!

11/09/2014

Dnes jsem tu s novým článkem! Chtěla bych Vám ukázat záříjový a říjnový Brandnooz box.

Nejdříve bych začala záříjovým, který obsahoval plno produktů. Některé pro mě byly novinky, které jsem zatím neměla možnost vyzkoušet tak jsem za ně byla ráda.
Box obsahoval bílé víno Müller Thurgau, které samozřejmě najde vždy využití takže za podobné věci v boxu jsem vždy ráda. Kafé Guru Brazílie bylo také pěkné zpestření od kafé, které normálně piji. Žitný slunečnicový chléb Penam mám moc ráda takže ten si občas kupují a nebyl pro mě novinkou. Rio Mare kousky tuňáka také jednou za čas koupím, takže mě taky neurazil. Racio cornies byly moc dobré takže si je určitě někdy koupím. Zdravá svačinka efko Genuss byla dobrá přirovnala bych to k dětské přesnídávce. Sušené maso Jack Link's Beef Jerky jsem moc ráda ochutnala, zato preclíky Bohemia jsem ani nechutnala jelikož mě vůbec nelákaly.
Když to shrnu box se mi líbil, skoro všechny věci jsem ochutnala a našly své využití tak to má být.
Další je říjnový box, který přišel teprve nedávno a to na konci října.
V boxu tentokrát vedly nápoje, rozhodně jednička byl ananasový džus Jumex, který byl výborný! Mám ráda cidery takže jsem byla ráda za Somersby. Mám ráda i malinovky, ale Krtečnovy bublinky mi moc nechutnaly. Kávová čokoládová tyčinka byla moc dobrá a měla jsem i radost z nových Mentos, které si určitě někdy zase koupím. Hořčice Kand neurazí, ale dám si možná tak 2x za rok, možná ani to ne, nějak ji nevyhledávám. Knorr bohatá šťáva se bude určitě někdy hodit. Vitana bešamelový základ jsem zatím nevyužila, ale věřím, že brzy najde své místo. Bonbony Herba potěšily kombinace pomeranč a zázvor k sobě dobře ladí.
I tento box se mi líbil, srovnání je skoro stejné jako záříjové. 

Jsem zvědavá, co bude v tom dalším boxu!
Jak se Vám box líbí? Kupuje si Brandnooz box?


Andy

Podobné články

4 komentářů

  1. Škoda, že už ho neodebírám, je boží! :))

    http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

    OdpovědětVymazat
  2. Zářijový box by mi udělal obrovskou radost, ten říjnový už ne :). Já brandnooz neobjednávám, zatím mě box nijak extra neuchvátil, že bych si ho musela objednat :)
    Blog by Veru

    OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥