Kakao a kakao!

12/06/2014

Miluji kakao a když vidím někde něco, co obsahuje kakao hned mě to zaujme. Přesně tomu tak bylo v případě značky Ziaja a jejich kakaová řada. Z této řady jsou měla možnost vyzkoušet zatím šampon a masku na vlasy, byla jsem velmi spokojená ( recenze tady ). Po této vlasové dvojce jsem měla tak krásně voňavé vlasy a zůstaly tak dlouho, někde si je určitě znovu pořídím. Dnes bych se, ale věnovala dvou produktům, které v poslední době testuji a mám je skoro už spotřebované.

První je tělové kakaové máslo - tělové másla od Ziaji mám moc ráda, takže pokud nějaké spotřebuji, musím mít v záloze nějaké další od této značky. Vyzkoušela jsem jich opravdu mnoho a všechny jsou vážně super. Tento kakaový voní jako kakao a když se s ním mažu tak mi přijde takový vánoční jako cukroví, takže vhodný čas k používání. Má skvělá hydratační schopnosti a ihned se vstřebává do pokožky.

Druhou věcí je krém na ruce - produkt, který by nesměl chybět v každé kabelce. Obzvláště teď v zimě naše ruce trpí o něco více a potřebuji pořádně hydratovat. Krém překvapivě voní po kakau. S krémy na ruce od Ziaji to mám stejně jako s tělovými másly, zatím mě vždy překvapily jak jsou skvělé. Ihned se Vám vstřebají takže se nemusíte bát, že musíte čekat věčnost než Vám z rukou zmizí mastnota. Až budete nějaký nový krém na ruce pořizovat, dejte tomuto šanci.

Jak Vás produkty zaujala? Máte zkušenosti se značkou Ziaja?


Andy

Podobné články

9 komentářů

 1. Já teď používám od této značky olivový sprchový gel a jsem nadšená! Příjemně nenásilně voní, výborně pění, nevysušuje pokožku, je to super velké balení a stojí pár korun. Určitě si v budoucnu pořídím i další kosmetiku od Ziaja :)

  http://kiss-beauty.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 2. Já si chci už delší dobu pořídit krém na oči, ale když jsem byla v Globusu, kde je normálně mají, tak jsem je prostě zaboha nemohla najít. Takže jsem zatím nevyzkoušela nic. Jednou jsem ještě zkoušela přivonět ke sprchovým gelům a voní tedy moc dobře :)

  Monča z Like Lady ♥

  OdpovědětVymazat
 3. Od ZIaji mám teď odličovač a jsem spokojená. Narazila jsem na pár kousků této značky v Globusu, tak uvidím, co dalšího vyzkouším. Kakao taky miluju, ale v těch kosmetických produktech to nemusím
  Blog by Veru

  OdpovědětVymazat
 4. Tuhle radu jsem jeste nezkousela, ale laka me.

  Www.style-and-smile15.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 5. Tahle řada je skvělá! Mám vyzkoušené snad vše a ráda se k tomu vrátím ;)

  Sororessa
  A.

  OdpovědětVymazat
 6. Oba produkty vyzerajú úžasne a voňať musia ešte krajšie! :-)
  The city of fashion

  OdpovědětVymazat
 7. Máslo jsem měla taky a měl strašně super konzistenci a vůni:)

  OdpovědětVymazat
 8. Máslo mám také doma a je opravdu skvělé. Psala jsem o něm a dalších produktech od Ziaji článek: http://mojekosmetika.blogspot.cz/2014/07/jak-dopadlo-prvni-setkani-se-ziajou.html

  OdpovědětVymazat
 9. Taky mám moc ráda kosmetiku, kde je kakao :) Já mám aktuálně kakaové tělové máslo Balea :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥