Realash - sérum na krásnější řasy!

12/22/2014

Dnes jsem si přichystala nový článek a to produkt, který jsem zkoušela poprvé a doposud jsem žádný takový produkt nezkoušela. Produkt se jmenuje Realash a je to inovativní sérum podporující růst řas. Vaše řasy o 25% delší a o 84% hustější! Na tento produkt jsem tento rok četla plno recenzí a právě, že jsem vždy četla samé pozitivní, i podle fotek před a používání jsem viděla ve většině případě rozdíl. O to větší ve mě vyvolalo zvědavost ještě větší a chuť sérum vyzkoušet byla ještě větší. Tento článek bych spíše pojala jinak než jako recenzi, ale představení produktu, jelikož sérum začínám teprve zkoušet a až za několik týdnů se ozvu s dalším článkem, kde porovnám mé zkušenosti.

Na začátek  pár informaci, sérum se používá stejně jako oční linky takže pro mě žádný problém. Sérum se nanáší každý večer ke kořínkům řas. Po 8 - 12 týdnech již lze sérum nanášet jen 1 - 2 týdně.
Moje prvotní dojmy jsou zatím kladné a žádná alergická reakce nebo něco podobného se nestalo takže doufám a věřím v to, že to bude během používání stále stejné. Přidala jsem fotku jak vypadají mé řady před používám tak uvidíme jak dopadnu za pár týdnů, sama jsem šíleně zvědavá a doufám, že rozdíl bude, co vidět.
Jak Vás sérum zaujalo? Máte zkušenosti s podobným produktem? Pokud ano tak napište své dojmy.


Andy

Podobné články

3 komentářů

 1. Už jsem o něm četla, ale je to pro mne novinka, jsem zvědavá jaký zázrak stvoří:)

  OdpovědětVymazat
 2. Jsem zvědavá na výsledky, ale i tak máš ty sama řasy krásně černé :)
  Blog by Veru

  OdpovědětVymazat
 3. Těším se pak na výsledek :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥