V zimě nedám dopustit na čepici!

12/16/2014

Jak už napovídá název článku tak to sedí. Když je zima, zkrátka nevyjdu bez čepice, navíc když krásně hřeje jako moje nová čepice od Bench, hned se dá ta zima přežit o něco líp. Hlavně se mi na ní líbí i to, že bambule má dvě varianty a můžu si ji, kdykoliv vyměnit na jakou mám náladu. Objednala jsem si ji z e-shopu snowbitch.cz, kde právě streetové a skatetové oblečení, musím se přiznat, že mě zaujalo nejvíce právě značka Bench, která super oblečení. Tuto značku znám už hodně dlouho, ještě z mé skatetové éry v mém mládí, no co na to říct, to byly časy.
Zaujaly mě na e-shopu plno věcí a pravděpodobně tam ještě pořídím nějaké dárky k Vánocům na poslední chvíli tak doufám, že ještě dorazí. Jelikož já se momentálně už druhý den ani nehnu a marodím, takže dárky objednávám některé online jak jinak. Navíc mi včera ještě unikla super akce takže mě to štve ještě víc, bohužel co se dá dělat.

Taky nosíte v zimě čepice? Nebo raději si neničíte účes a zvládneto to bez ní?


Andy

Podobné články

7 komentářů

 1. Ta čepice je skvělá! :) Když je opravdu zima, tak čepici nosím, i když nesnáším, jak mi potom elektrizují vlasy nebo mi to zničí účes :D

  OdpovědětVymazat
 2. ráda bych čepice nosila, ale zatím jsem nenarazila na žádnou, která by se mi na mně líbila :D narazila jsem na skvělej klobouk, ale ten se na zimu moc nehodí. tahle vypadá moc pěkně, sluší Ti :)

  OdpovědětVymazat
 3. Peckovní kulich. Ještě se mě od Bench líbí tato čepice - tedy aspoň z toho co mají na Snowbitch.cz.

  OdpovědětVymazat
 4. Také mám moc ráda čepice, miluji tu mou barevnou od Horsefeathers nenosím už jinou a je mi jedno jak v ní vypadám hlavně, že mi dobře poslouží a nemrznu:)

  OdpovědětVymazat
 5. Tá čiapka sa mi naozaj páči!

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥