Vánoce s Braunem!

12/13/2014

Fotky, kde jsme s holkami fotil Jan Kolman!

Ve středu jsem jela na skok do Prahy na akci, o které bude dnešní článek. Jednalo se o Vánoce s Braunem! Celá akce probíhala v prostorách kavárny La Bohemia Café, která byla moc pěkná a útulná takže doporučuji tam zajít! Jak jsem vešla dovnitř hned na mě padla ta pravá vánoční atmosféra, výzdoba byla povedená a moc se mi líbila. Bloggerská účast byla docela velká a poznala jsem několik nových tváří třeba Kristine nebo Hanku, které byly milé a doufám, že se někdy zase potkáme, pak jsem po delší době ráda viděla Angelu.
Dozvěděly jsme se o novinkách od Braun a pak taky kratší přednášku od dermatoložky, která prozradila nějaké tipy na lepší plet i pokožky a mnohem více.
Zaujaly mě dva produkty, které bych ráda vyzkoušela a to fén a žehličku na vlasy, které určují teplotu podle Vašich vlasů, to mi přijde vážně fajn a zajímavé. Je to šetrnější k Vašim vlasům takže podle mě skvělá záležitost.
Pak nás čekalo dobré občerstvení, mohly jsme si zajít na manikůru, vyzkoušet vlasový styling od Tibora Němce nebo si vyvěštit, co nás čeká v budoucnu. Nejvíce určitě lákal smilebox, který se nezastavil a výsledek můžete vidět na fotkách. 
Podle mě nejpovedenější akce tento rok, kterou jsem mohla navštívit. Při odchodu jsem dostala krásně zabalený balíček a ještě sladké překvapení v podobě cukrové, které bylo výborné.
Děkuji moc Braun za pozvání a krásně příjemný čas!

Přeji Vám Všem krásnou sobotu!


Andy

Podobné články

10 komentářů

 1. Musela to být příjemná akce a musím pochválit fotky, moc hezké!:) Moc se mi líbí vánoční stromek, ikdyž ta růžová..:D

  OdpovědětVymazat
 2. Musela to být povedená akce. :))

  http://style-and-smile15.blogspot.co.uk/

  OdpovědětVymazat
 3. ještě dlouho si budu trhat vlasy, že jsem nemohla :( :D moc vám to slušelo! :)

  OdpovědětVymazat
 4. Dárky měly zabalené nádherně, musela to být skvělá akce :)
  Blog by Veru

  OdpovědětVymazat
 5. vyzerá to ako geniálna akcia :)

  www.beautiful-savage.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat
 6. máš moc pěkný fotky:) vypadá to jako hezká akce:)

  OdpovědětVymazat
 7. Zdá se mi to, nebo Braun zapomněl na chlapy? =D

  Michael
  www.ontheleaf.net

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥