Listopadový a prosincový Brandnooz box!

1/12/2015

Dnes tu mám ještě menší ohlédnutí za minulým rokem a to, že Vám chci ukázat obsah listopadového a prosincového Brandnooz boxu. Já mám box objednaný na každý měsíc a vždy se ho nemůžu dočkat, jelikož mě v něm čeká vždy další překvapení.

V listopadovém boxu obsahovalo - Perfect pasta zeleninové, které byly zajímavé ochutnat a byly moc dobré. Ahmad tea čaj zázvor/citron, který jsem rychle spotřebovala, jelikož mi chutnal. Džus Jumex byl též super, značka Jumex má moc dobré džusy. Citronový cukr Kotanyi a smetana Meggle potěšilo. Emco mysli, Chio brambůrky, lízátka Chupa Chups, Mentos žvýkačky věci, které se spotřebovaly, ale zase až tak bych je v boxu vážně nemusela mít a ocenila bych jiné .
Když se zpětně podívám na celý box tak se mi samozřejmě líbil, ale některé věci bych zkrátka vyměnila.
Prosincový box byl podle mě více nabitý než předchozí a líbil se mi více. Hned velkou radost jsem měla z časopisu Apetit, myslím, že by byl dobré nápad zařadit nějaký časopis pravidelně. Džus Jumex potěšil, ale bohužel né mě, jelikož nemám ráda broskve. Desperados mám ještě, zatím nemám odvahu ho vypít, jelikož nesnáším vše spokojené s tequilou. Čaj Megafyt mě v boxech baví a horká švestka byla skvělá volba o svátcích. Hellmann's Tatarská omáčka na bagety, jednou za čas, proč ne. Mouka Penam, Kand brusinky najdou své využíti. Balconi mix milk byl výborný! Další lízátka Storck nimm2 lolly, ale tentokrát celkem novinka a zajímavé příchutě. Bohemia tyčinky jsou super a to stejně tak energetické žvýkačky Deal, ty jsou vážně zajímavé.
Tento box mě potěšil daleko více než přechozí a mohl by se nést v podobném duchu častěji.
Už teď se těším na lednový box tak jsem zvědavá.
Jak Vás boxy zaujala a který více?


Andy

Podobné články

5 komentářů

 1. Z každého boxu by mě potěšilo něco, líbí se mi více ten druhý, ale radši si ty potraviny nakoupím sama :)
  Blog by Veru

  OdpovědětVymazat
 2. Není to šálek mého čaje, se spousty věcí bych si nevěděl rady.. Chipsy, tatarka, zlatka, Desperados.. Raději nakupuji přesně to, co potřebuji =)
  Ale je fajn vědět, že i takový byznys tu je.

  Prima pondělí,
  Michael
  www.ontheleaf.net

  OdpovědětVymazat
 3. Tak ten se mi vůbec nelíbi, ještě že jsem si ho nekoupila. Využila bych opravdu jenom pár věcí.

  OdpovědětVymazat
 4. Jé, vždycky jsem ráda koukala na youtube jak to ostatní rozbalují a komentují.:D Přijde mi to děsně super, ale na druhou stranu zbytečný, takže bych si to asi neobjednala.:D ale ráda koukám, co tam kdo našel:)

  OdpovědětVymazat
 5. Líbí se mi obě vydání :))

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥