Další dvě kosmetické novinky!

2/11/2015

V minulém článku jsem Vám ukázala novinku balzám na rty a dnes pokračujeme! Tentokrát se bude jednat o toaletní vodu a sprchový gel z řady Un Matin au Jardin od značky Yves Rocher. Jak jsem již psala v minulé článku s touto značkou jsem v poslední době velmi spokojená a jen mě mile překvapuje. Ráda jsem tedy otestovala další dvě novinky, které už vidíte.

 Objevte svěží vůni Zeleného čaje řady Un Matin au Jardin ve spojení s jemnými tóny citronu, bergamotu, pomeranče a cedru v nové toaletní vodě Un Matin au Jardin, která zanechá Vaši pokožku jemně provoněnou.

Toaletní voda má v nabídce 6 variant a vůní, já mám Green tea. Nejvíce mě zaujala právě moje vůně a pak bych si chtěla očichat citrusové květy, ostatní vůně jdou nějak mimo mě. Šeřík, růže takové vůně mě moc nelákají mají takový typický svůj základ, který nemám ráda. Nehodnotím, ale tyto, jelikož jsem nezkoušela, ale pouze můj odhad. 
Zelený čaj si občas dávám a byla jsem zvědavá jak bude vonět tato vůně. Na první čichnutí rozhodně cítím svěžest a čistotu, evokuje ve mě už jaro nebo léto ( at už je! ). Obstojná je i výdrž, která docela dlouho drží a krásně ze sebe vůni cítím.
Ve spojitosti jde v ruku ruce sprchový gel zelený čaj, který patří k toaletní vodě takže k sobě krásně ladí. Ideálně použít sprchový gel při koupeli a pak použít toaletní vodu, pak cítím krásnou svěžest. Gel je moc příjemný a též příjemně voní.

Na závěr, pokud máte v oblibě svěží vůně tak rozhodně si běžte vyzkoušet tuto řadu.
Jak Vás novinky zaujaly?


Andy

Podobné články

6 komentářů

 1. tahle novinka by zaujala hlavně mojí mamku, já moc tyhle typy vůní nemusím :) jinak mám ale Yves Rocher ráda :)

  OdpovědětVymazat
 2. Tohle vypada dobre.
  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 3. Zelený čaj mám moc ráda a tyhle novinky vypadají opravdu skvěle! :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Vypadá to hezky, i obaly se mi líbí :) Ten sprchový gel bych si klidně koupila!

  OdpovědětVymazat
 5. Už jsem byla zelený čaj očuchat a nádherně to voní, asi brzy pořídím do sbírky :)

  OdpovědětVymazat
 6. Líbí se mi to veselý zelený balení a vůni budu muset jít očichat, nějak si nedovedu představit jak voní a s výrobky od YR jsem zatím jen spokojená :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥