adidas StellaSport

3/02/2015

Nedávno jsem byla pozvaná na oficiální představení nové kolekce adidas StellaSport. Kolekce značky adidas navržená Stellou McCartney.  Akce to byla velmi vydařená a propracovaná, bylo nám připraveno skvělá show a pak pohoštění, zkrátka skvělá akce! Kolekce má 106 kousků a zahrnuje trikot, mikiny, větrovky, trička, tílka, legíny, šortky, tenisky, kotníčkové boty, batohy, kšiltovky, podkolenky, nadkolenky, podprsenky. Zkrátka vše, co potřebujete k tomu být sportovně aktivní. Převládají výrazné barvy  v pop-artovém stylu, velké množství potisků od zvířecích motivů až po písmenkový vzor. 
Jedná se o svěží a stylovou sportovní kolekci.
Musím se přiznat, že mě zaujala plno kousků, které bych využila. Jak se nám blíží jaro tak bych chtěla být o něco více aktivní takže by se mi hned několik kousků hodilo. Kolekce je už v prodeji a cenové rozpětí  se pohybuje od 400Kč do 2 400Kč, což na se mi zdá v porovnání s kvalitou přijatelné. 

Máte v šatníku něco od Adidas, co používáte při sportu? Když se jednalo o sportovní značky tak vždy u mě vedl právě Adidas a ve spolupráci se SM vycházejí povedené kolekce.
Děkuji moc J. za pozvání!

Jak Vás kolekce adidas StellaSport  zaujala?


Andy

Podobné články

2 komentářů

Děkuji za každý Váš komentář. ♥