EXOMEGA D.E.F.I Emolienční krém

3/22/2015

Přeji Všem krásný nedělní den! Já jsem ráda, že mohu konečně odpočívat a vcelku relaxovat, pustím se do článků, který chci tento týden publikovat na blogu a pak klasika koukat na seriály, filmy.

Dnes bych chtěla představit jeden krém, který právě testuji. Jedná se o EXOMEGA D.E.F.I Emolienční krém. Tento článek je výzva pro Blogerky.cz. Pokud trpíte na podrážděnou pokožku, bude tento krém vhodný určitě pro Vás.

Laboratoře A-DERMA našly způsob, jak nejúčinněji zmírnit nepříjemné projevy atopické a velmi suché kůže. Díky jedinečné účinné látce - extraktu z výhonků ovsa Rhealba® dokáží přípravky řady Exomega zklidnit podráždění, snižují suchost a svědění a zanechávají kůži vyživenou a hydratovanou. Emolienční krém je zvláčňující péče vhodná pro kojence, děti, dospělé. Má vynikající krémovou výživnou texturu.

Můj názor na tento krém - když jsem ho poprvé vyzkoušela tak mě zaujala hlavně jeho parfemace, ale musím říct, že ta mě spíš odrazovala, jelikož z krému cítím opravdu hodně asi to bude ovsa. Já jsem zvyklá spíše na jiné parfemace, které mi sedí více. Jenže jsem tento krém hned nezavrhla a zkoušela ho dál, jelikož mě zajímala jeho účinnost na podrážděnou pokožku. Musím uznat, že je krém velm příjemný a opravdu hodně hydratuje pokožku těla, která vydrží dlouho hydratovaná. Nanáší se velmi lehce a ihned se vstřebává, pak není ani cítit ta parfemace, která mi tolik nesedí. 
Shrnula bych to tím, že jeho účel plní skvěle!

Jak Vás krém zaujal? Používáte nějaký krém na podrážděnou pokožku?


Andy

Podobné články

2 komentářů

  1. Parfemace mě odrazuje, jinak může být super.

    OdpovědětVymazat
  2. Značku vidím poprvé, podívám se jaký mají sortiment zboží :)

    OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥