Pomocník pro mé vlasy!

3/26/2015

Přeji Všem krásný den! 
Dnes bych Vám chtěla ukázat mého každodenního pomocníka pro mé vlasy. Sice pomocníka nepoužívám každý den, jelikož to by nebylo až tak dobré pro mé vlasy, ale několikrát to týdne ho použiji. O co se jedná? O žehličku na vlasy Braun Satin Hair 7! Už několik let používám občas žehličku na vlasy, za tu doby jsem jich pár vyzkoušela a jde vidět ten pokrok v jejich technologii tak jsem daleko vypracovanější a daleko lepší. Když se mi do rukou dostala tato žehlička tak jsem jen radostí jásala, jelikož to je věcička přímo pro mě jako dělaná.

Když jsem si přečetla o žehličce statistiky o ženách, co tuto žehličku používají tak mi to bylo přišlo vtipné klasické názory, jenže po vyzkoušení jsem se přidala k těm ženám. 
8 z 10 žen potvrzuje, že po použití žehličky na vlasy Braun Satin Hair 7 s technologií IONTEC mají výrazně zářivější vlasy v porovnání s žehličkou na vlasy, kterou v současné době používají.
9 z 10 žen potvrzuje, že díky žehličce na vlasy Braun Satin Hair 7 s technologií IONTEC jsou jejich vlasy výrazně hladší v porovnání s žehličkou na vlasy, kterou v současné době používají.

Čtyři základní znaky nejzdravějšího žehlení vlasů
1. Inovační technologie IONTEC -  je jedinečná technologie určená speciálně k ochraně zdraví vašich vlasů. Proto je také vaší zárukou zdravé úpravy vlasů. Zelené iontové trysky uvolní do vlasů při jejich žehlení efektivně miliony saténových iontů, které přitáhnou částečky vlhkosti ze vzduchu. Výsledkem je bezvadný, zářivě lesklý účes, který odráží zdraví vašich vlasů.
2. Vyvážený obsah vlhkosti - Saténové ionty obklopí každý jednotlivý vlas a rychle obnoví rovnováhu jeho vlhkosti, která se obvykle při úpravě vlasů nadměrným teplem ztrácí.
3. Antistatická úprava vlasů - Díky jedinečné iontové technologii od Brauna vznikne bohatý proud saténových iontů, které obklopí každý jednotlivý vlas. Toto pokrokové působení iontů funguje při úpravě vlasů jako přirozený zvlhčovací prostředek, který omezí polétavost vlasů a jejich statický náboj. Vaše vlasy budou nádherně zářivé a hladké.
4. Přesná regulace teploty pro zdravou úpravu vlasů - Žehličky na vlasy Braun byly vyvinuty v souladu s vědeckým doporučením nezávislého německého institutu pro výzkum vláken DWI. Žehlička na vlasy Satin Hair 7 pracuje při teplotách, které prokazatelně chrání zdraví vašich vlasů. Umožňuje přesné ovládání tepla podle různých typů vlasů (130 °C až 200°C) s možností nastavení ve stupních po 5 °C. Teplotu si tedy nastavíte podle svých vlastních potřeb.
5. Ochrana před poškozením vlasů - Flexibilní keramické desky NanoGlide s extra hladkým povrchem kloužou po vlasech 3x hladčeji než běžné keramické desky. Udržují tak zdraví vlasových kutikul.
6. Patentované plovoucí žehlicí desky - Patentované plovoucí žehlicí desky, které jsou třikrát hladší než běžné žehlicí desky, významně sníží tření - pro ještě větší ochranu. Jedna z žehlicích desek je navíc ještě odpružená a povolí, když při úpravě vlasů vyvinete přílišný tlak.

Vím, že asi tyto statistiky znějí jako velké klišé, ale musím s tím jedině souhlasit. Po prvních pojmech jsem byla trošku v šoku jaký jsem viděla velký pokrok v porovnání s moji starší žehličkou a to ještě ani nepatří do starého železa. Mě se na této žehličce líbí, že je šetrnější k vlasům, jelikož Vám automaticky najdu teplotu, která sedí vlasům a tím se méně poškozují. Jsem nadšená z displeje, kde si nastavíte vše, co potřebujete např. délku nebo tloušťku vlasů. Setkala jsem se s tím poprvé a přijde mi to vážně super. Toto je zkrátka chytrá žehlička, která má vše, co potřebujete. 
Když jsem si vlasy začala žehlit, tak jsem je ihned měla krásně rovné, daleko více lesklejší a krásně hebké. Musela jsem si na vlasy stále sahat, jelikož to byl pro mě docela nezvyk a teď v poslední době ji používám více a ten rozdíl vidím opravdu velký. Pokud uvažujete nad koupí nějaké žehličky na vlasy tak doporučuji tuto a rozhodně nebudete zklamaní! 

Musím ještě zmínit, že je i vysoušeč nebolí fén na vlasy, který je stejný chytrý jako žehlička. Nemám s zkušenosti, jelikož jsem ho nezkoušela, ale rozhodně mě velmi zaujal. Rozhodně až si budu pořizovat nový fén tak si pořídím tento. 
Nový inteligentní vysoušeč vlasů Braun SensoDryer s technologií IONTEC vám zajistí krásný účes a zachová zdravý vzhled vlasů. Díky teplotnímu senzoru udržuje konstantní teplotu vzduchu, aby vaše vlasy nebyly vystaveny nadměrnému vysušení. Pro dokonalé zakončení použijte funkci ochlazovacích stupňů, která váš účes dokonale zafixuje. S vestavěným AC motorem má Braun SensoDryer navíc pětkrát delší životnost než běžný vysoušeč.
Doufám, že Vás tento článek zaujal a pokud někdo váhal nad koupí žehličky nebo o fénu tak jsem mu aspoň trochu pomohla. Mě rozhodně nedá spát ještě ten fén, budu se muset po něm podívat.
Děkuji Braun za poskytnutí žehličky k recenzi!

Jak Vás tato žehlička na vlasy zaujala? Používáte žehličky na vlasy?


Andy

Podobné články

3 komentářů

 1. I když jsem chlap, tak občas po žehličce sáhnu taky, když chci nějakou změnu nebo se mi více líbí k outfitu trochu jiný účes.. Je fajn vidět, že i v téhle oblasti jde technika kupředu ^_^

  Michael
  www.ontheleaf.net

  OdpovědětVymazat
 2. Jé tuhle jsem dostala na tom vánočním večírku Braun a je úžasná! Už jsem ji také musela v článku vychválit, jinak to nešlo. Mou starou Remingtonku strčila hravě do šuplíku. :-)
  Fairychain

  OdpovědětVymazat
 3. Žehličku na vlasy používám max. 1x do týdne a to od Rowenty a jsem s ní spokojená :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥