Benefit korektor a řasenka, stojí za to?

4/23/2015

Dnes jsem tu s novým článkem a tentokrát zase kosmetickým! Chtěla bych Vám představit dva produkty, které zkrátka obsahují moji denní rutinu a tím je řasenka a korektor. Tyto dvě kosmetické věci jsou nutnost a patří téměř stále k mému dennímu líčení.
V dnešním článku se budu soustředit na dva produkty, které jsou od značky Benefit. Moje první zkušenost s touto značkou byla právě s řasenkou a pak následoval korektor, pak se o nich ještě více rozepíšu. Tato značka je mi čím dál více sympatická. Samozřejmě bych to nebyla a zase koukám u této značky na obaly, které jsou ve většině případě moc pěkné a líbí se mi. Vždy když stojím u stojanu s kosmetikou tak to je pastva pro oči, tolik pěkných produktů pohromadě nedělá moc dobře ( pro peněženku! ).
Co tak sem tam čtu nějaké té kosmetické recenze tak jsem se právě dočetla, že tyto dva produkty jsou docela dost profláknuté tak jsem na ně byla zvědavá a to dost. Moje zkušenosti pak samozřejmě popíšu.
Na mém kosmetickém wishlistu mám od Benefit hned několik produktů, které bych chtěla vyzkoušet a zajímají mě.
Co mě, ale nejvíce potěšilo je, že jsem tuto značku našla na mém oblíbeném e-shop Parfums.cz, kde tyto dva produkty seženete. Nejprve byl na e-shopě jen korektor a teď přibyla i řasenka, zjištovala jsem ohledně toho informace a je to na dobré cestě, že se nabídku bude pravděpodobně rozšiřovat takže dočkejme času a budeme se na co těšit.
Obecně mě tento obchod neustále radostně překvapuje, že na něm jsou nespočet značek a je tam široký výběr různých značek tak jsem za to ráda.
Minule jsem Vám právě na to psala článek, které značky mě na tomto obchodě zaujala tak přemýšlím, že brzy asi udělám zase takový, jelikož sortiment je čím dál větší a to je jedině dobře.
Tak teď bych se už pustila do samotné recenze produktů.
Jak jsem již psala korektor je pro mě důležitý a nedovedu si představit, že bych nějaký neměla. Občas ho třeba ani nevyužiji, ale občas mě právě zachrání. Můj nejoblíbenější je od MAC ( recenze tady ), přijdou mi, že jsou si velice podobné, skoro až srovnatelné. Takže pokud s ním máte zkušenost tak si představte, že tento od Benefit je skoro stejný. 
Tento korektor by měl být vhodný pro všechny  typy pleti, podle mě bych s tím mohla i souhlasit. 
Musím uznat, že papírový obal korektoru je velmi roztomilý a samotný obal korektoru už je taková klasika. Zpočátku jsem si říkala, aby mi vyhovovalo jeho balení s tím jak se otvírá, ale nevadí mi to. Princip je jak jistě vidíte podle fotky šroubovací. Takže za mě design produktu rozhodně povedený, černá klasika nikdy nic nezkazí.
Já jsem si vybrala odstín 03 Medium, chtěla jsem záměrně tmavší odstín korektoru, jelikož se blíží léto a tak, chtěla jsem mít v zásobě tmavší odstín, jelikož se vždy v obličeji o něco opálím. Takže odstín Medium je docela dost tmavý, rozhodně né pro světlé typy není, rozhodně pro tmavší typy a nebo opálenější.
Jeho konzistence je krémovější a dobře se aplikuje, podle mě lépe prsty, jelikož se při kontaktu s nimi více taje a lépe se zapracovává. Vhodnější mi přijde spíše na různé nedokonalosti než na oční okolí, ale každému vyhovuje něco jiného.
Co se týče jeho krytí tak je podle dost dobré, zakryje toho opravdu dost. Pokud, ale znáte Dermacol make-up cover tak ten je daleko více krycí pro srovnání ještě. 
Teď jak dlouho vydrží, všimla jsem si, že vydrží opravdu dost a to několik hodin.
Podle mě je korektor fajn a přijde mi vážně skoro stejný jako ten od MAC a podle mě stojí za vyzkoušení!
Bez řasenky nedám snad ani ránu, občas se samozřejmě vstane a za určitých okolností nechodím nemalována, ale právě řasenku je pro mě přímo nutnost a ráda je střídám.
Na tuto řasenku jsem se strašně dlouho těšila až ji vyzkouším, jelikož je to taková legenda! Slyšela jsem na ní samou chválu a hodně mě tím pádem zajímala jaká bude. Moje přání bylo vyslyšeno a já jsem ji za nedlouho měla a mohla ji pořádně vyzkoušet. 
Design řasenky je podle taky pěkný, takový celkem normální, ale pěkný.
Když jsem viděla jaký má kartáček tak jsem si nebyla až tak jistá, jelikož takové nemám moc v lásce, spíše jiné. Ale jak tomu tak bývá po několika použití jsem si na kartáček zvykla a už jsem tuto řasenku nedala z ruky! Spolu s Maybelline ( recenze tady ), o které jsem nedávno psala jsou pro mě tyto dvě nejlepší řasenky, které jsem vyzkoušela. Vážně stojí za to a přidávám se k těm, které na tuto řasenku pějí chválu, já nemohu jinak.
Řasenka je krásně černočerná a prodlouží řasy opravdu velmi, navíc drží a krásně je i na točí. Nestalo se mi s ní nedejbože, že bych měla nějaké smítka pod očima nebo že by dělala hrudky. To opravdu ne, zkrátka splňuje vše super, co by měla mít dokonalá řasenka. Tím tato opravdu je! O to více mě je líto, že už mi dochází a to jsem ji používala půl roku, to je podle opravdu velká výdrž, používala jsem ji velmi často.
Dobře se i odličuje, nemám ráda některé řasenky, které skoro nejdou odlíčit tak tato jde lehce. Zároveň, ale se nemusíte bát, že když budete brečet nebo něco tak se nerozpije. 
Zkrátka tuhle řasenku by jste vyzkoušet měli!

Jak je Vám sympatická značka Benefit? Máte s ní nějaké zkušenosti? Pokud ano, budu ráda, když napíšete jaké a nebo co bych jste od této značky chtěli vyzkoušet.
Přeji Všem krásný den!


Andy

Podobné články

5 komentářů

 1. Jednou jsem měla nějaký korektor od Benefitu, ale byla jsem z něj zklamaná. Za to tahle řasenka je úplně super!!

  OdpovědětVymazat
 2. Řasenku bych chtěla vyzkoušet :)

  OdpovědětVymazat
 3. mně Boi-ing popravdě vůbec nevyhovoval, ale to mám problém asi celkově s korektory, které jsou takhle v kalíšku. jsem spíše na ty tekuté :) řasenku bych jednou chtěla vyzkoušet, protože tyhle gumové kartáčky mám radši než ty klasické.

  OdpovědětVymazat
 4. Tenhle korektor mne láká, už na něj koukám dlouho!

  OdpovědětVymazat
 5. Značka Benefit je mi vzhledově sympatická, ale co se týče ceny, tak moc ne. Někdy přemýšlím, že si tu řasenku, o které píšeš, taky koupím, jenže já nevím.. Přijde mi celkem uvalené na hlavu vyhodit 600kč za řasenku, kterou máš tak na 3 měsíce... Pro studenta je to hodně peněz, ale když na to člověk má, tak proč ne, že jo :))

  Life by Peggie

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥