Jarní detox s Tiny Tea!

4/03/2015

Přeji Všem krásný začátek dubna! Jaro je plném proudu i když to tak venku momentálně nevypadá, věřím, že bude určitě brzy daleko lepší počasí a snad i nějaké to teplo.
Já jsem se rozhodla, že jak začalo jaro, že ho přivítám s otevřenou náručí a pustila jsem se do detoxu těla
Začínám s tím, že jsem zase začala pít Tiny Tea - Teatox. Už s nám zkušenosti a velmi pozitivní, jenže jsem to tenkrát docela flákala jeho používání takže jsem ho začala používat podruhé a s tím jak se má. Momentálně 3x denně a to na 14 dní. Z počátku je jeho chuť zvláštní, ale je to vážně jen o zvyk. Když jsem ho už druhý den pila tak už to bylo daleko lepší takže si hned zvykneme na jeho chuť, kterou bych přirovnala k černému čaji. Celkově při používání tohoto čaje je mi daleko líp, nejraději bych ho pila stále dokola, jenže to se nemá. Je určen k snížení hmotnosti, zmírni problémy s nadýmáním, posilní metabolizmus a rozjasní pleť.  Takže za pár dní až spotřebuji růžovou krabičku tak na to naváži s modrou a to s Tiny Tea Anti-C. Díky tomu má o něco lepší výsledky, aspoň jsem se toho tak dočetla, doufám, že to bude pravda. Anti-C je navržen na celulitidu, zadržování tekutin, kožní problémy, na zlepšení nálady a proti toxinům a nečistot v těle. 
Samozřejmě se teď snažím jíst o něco zdravěji a nějaký ten pohyb k tomu, jelikož to je k čaji taky důležité. Takže až oba čaje dopiji, dám vědět jaké byly účinky. Sama jsem to na to velmi zvědavá.
Máte zkušenost s Tiny Tea? Máte nějaký plány, které s jarem plánujete?


Andy

Podobné články

4 komentářů

 1. Vůbec to neznám a nikde ani neviděla..Plány na jaro? ehmm ani ne až koncem května mám velký plán..

  OdpovědětVymazat
 2. Za vyzkoušení myslím určitě stojí :) Mě se hlavně líbí ta krabička :D

  OdpovědětVymazat
 3. Vypadají vážně moc dobře, už nějakou dobu přemýšlím o detoxu ve formě čajů, protože na takové jako například Neera detox bych si asi netroufla :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Už dlouho koukám na detoxikační čaje, vyzkoušela jsem jeden velmi dobrý od Marks and Spencer a byla jsem spokojená, ale chtěla bych vyzkoušet něco nového, třeba bude tenhle dobrý, vypadá lákavě :D

  www.evansonthetop.blogspot.com

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥