Nové dioptrické brýle!

4/09/2015

Dioptrické brýle nosím u sebe stále, jelikož bez nich vidím opravdu bídně a navíc slouží i jako skvělá modní doplněk. Kontaktní čočky nemám moc ráda tak dávám přednost klasice, proto mám ráda zajímavější tvary obrouček a tento, který vidíte u mě vyhrál. Nedávno mi přišly a jsem z nich nadšená. Jsou krásně odlehčené a drží na tváři jak mají. Co se týče kontaktních čoček tak je zvolím až v krajním případě, že budu mít ještě o něco větší dioptrie, zatím je mám v takové měřítku, že se bez nich obejdu nosit je pravidelně.

Objednávala jsem si je nedávno ze stránky opti24.cz, kde mají velký výběr různých obrouček. Já mám konkrétně model Düsseldorf. Musím říct, že z nich mám velkou radost a byla jsem ráda, když v pořádku dorazily. Přišly v plastovém pouzdru spolu s hadříkem, který je dobré nosit po ruce.
Moje zkušenost s tímto e-shopem je pozitivní, pro jistotu jsem jim poslala přímo recept od očního lékaře, aby byly zhotovené přesně na míru jak mají. Dorazily mi přibližně za 14 dní, což je podle mě ideální přijatelná doba.
Co je třeba zajímavé na tomto e-shopu je, že všechny brýle, které jsou v nabídce se dají objednat i jako sluneční brýle. Takže, kdo hledá nějaké můžete se podívat třeba něco najdete.
Doufám, že jsem Vám předala užitečný tip a já Vám přeji krásný den!
Používáte dioptrické brýle nebo kontaktní čočky? Pokud máte zkušenosti, které variantě dáváte přednost?


Andy

Podobné články

10 komentářů

 1. Já naštěstí dioptrické brýle nosit nemusím, ale líbí se mi to jako módní doplněk a ty tvoje jsou moc hezké a sednou ti :)

  OdpovědětVymazat
 2. Ty brýle ti moc sluší! :) Já mám podobné, ale bez dioptrií. Ale chtěla bych takové i dioptrické, protože nosím kontaktní čočky a chtěla bych to střídat s brýlemi.

  http://dashasoliman.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 3. Sluší ti! Taky nesnáším čočky... Taky bych si časem měla nějaké nové pořídit :)

  OdpovědětVymazat
 4. Sluší ti to :))

  http://style-and-smile15.blogspot.co.uk/

  OdpovědětVymazat
 5. tento tvar je naprosto skvělý, protože je univerzální a vždycky budou stylové :) také mám podobné a zbožňuju je! konečně mám pocit, že mi nějaký tvar sluší :D

  OdpovědětVymazat
 6. Brýle ti moc sluší!
  Dříve, než jsem šla na operaci očí, jsem nosívala kontaktní čočky. Brýle jsem jako mladá nechtěla nosit, dnes by mi to nevadilo, výběr je skvělý a je to pěkný módní doplněk.
  Lenka

  OdpovědětVymazat
 7. Já brýle zatím nemusím používat, ale mamka si zrovna včera kupovala brýle. Ty tvoje jsou moc hezké a sluší ti :)

  Life by Peggy

  OdpovědětVymazat
 8. Omloluvám se za upřímnost, ale brýle s tak výraznými obroučkami ti přidávají leta

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Upřímnost se v dnešní době cení takže jsem za ní ráda. Jinak já si zkrátka potrpím na takové obroučky a líbí se mi :)

   Vymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥