Nové šampony Pantene s antioxidanty

4/08/2015

Přeji Všem krásný den! Já jsem tu s novým článkem, který Vám doufám bude užitečný a třeba Vás inspiruji k vyzkoušení těchto produktů.
Dnešní článek se bude týkat nových šamponů Pantetene s antioxidanty! 

O čem je řeč? 
Pantene Pro-V představuje kolekci šamponů nové generace. Klinicky ověřené složení s antioxidanty pomáhá bránit poškození vlasů, které způsobují oxidační minerály obsažené ve vodě, jako je například měď. Vaše vlasy tak budou po každém umytí viditelně zdravější a krásnější.

Při proteomickému výzkumu (zabývá se strukturou a interakcemi proteinů) odborníci z Institutu pro výzkum vlasů Pantene Pro-V zjistili, že ve všech vlasech, bez ohledu na jejich tvar, sílu či etnickou příslušnost člověka, se hromadí oxidační minerály, hlavně měď. Oxidace je stejný proces, který způsobuje hnědnutí jablek, zmatnění mincí a předčasné stárnutí pokožky. Zatímco minerály ve vodě jsou pro naše zdraví zásadně důležité, nahromadění oxidačních minerálů ve vlasech může mít negativní následky, protože při oxidaci vznikají volné radikály, které poškozují buňky.

Kdykoli si umyjeme vlasy, vystavíme je oxidačním účinkům mědi, která je přirozeně přítomná v kohoutkové vodě. Časem struktura vlasů slábne a vlasy jsou pak náchylnější k poškození při úpravě, třepení konečků, lámání a krepatosti – důvody, proč vypadají jako bez života a špatně se dále upravují.

Přelomový objev škodlivých účinků oxidačních minerálů vědcům z laboratoří Pantene Pro-V velmi pomohl v jejich neúnavném boji proti neposlušným vlasům. Za pomoci kvantové fyziky vyvinuli nové složení šamponů s antioxidanty, které obsahuje EDDS (skupinu polyaminokarboxylových kyselin) – důmyslný „magnet na minerály“, jenž aktivně vyhledává, váže a pomáhá neutralizovat nadměrné množství mědi ve vlasech, aby k poškození vůbec nedošlo.

Co na to říkám? 
Ráda zkouším nové šampony takže když se mi dostaly do rukou tyto novinky, ráda jsem je otestovala. Hlavně mě zaujaly díky antioxidantům, které ty šampony obsahují. Když jsem si vlasy poprvé umyla tak mě hned na první dojem zaujala parfemace jak krásně voní a z vlasů to cítím  i během dne. Vlasy mám takové odlehčenější a takové vzdušnější. Krásně pění, to mám u šamponů ráda, díky tomu mám pocit, že se vlasy pořádně umyjí. Musím se přiznat, že teď toto řadu používám nejvíce a nedám dopustit i na balzám, který je též skvělý. Mám docela citlivější pokožku hlavy takže mi jen tak nesedí nějaký šampon takže jsem moc spokojená, že tento k nim patří.
Vlasům prospívá když jednou za čas vystřídáte vlasovou péči a nepoužíváte stále stejnou dokola takže můžete vyzkoušet třeba tuto novou kolekci.
Já vřele doporučuji!
Slyšeli jste už o této nové řadě Pantene? Jak Vás zaujala tato kolekce?


Andy

Podobné články

5 komentářů

 1. To zní skvěle, nevim proč, ale Pantene šampónům jsem se zatím nějak vyhýbala, tak to asi brzy napravim:))

  OdpovědětVymazat
 2. Taky bych je ráda vyzkoušela, tak snad :)

  http://style-and-smile15.blogspot.co.uk/

  OdpovědětVymazat
 3. O nové řadě jsem zatím neslyšel a nejsem si jist, jestli bude pro ně vedle mého nejoblíbenějšího Aussie místo..no minimálně je půjdu do drogerie otestovat nosem =D

  Michael
  www.ontheleaf.net

  OdpovědětVymazat
 4. O řadě jsem už slyšela :) Očichám v obchodě

  OdpovědětVymazat
 5. Šampony Pantene mám ráda, o nové řadě jsem neslyšela, ale určitě špatný nebudou!! :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥