TIP: Inspirace na bytové doplňky a organizátory.

4/27/2015


Dnes jsem si připravila nový článek a po další době článek o dekoru. Miluji koukat na bytové doplňky a dekorace, to je něco pro mě. Líbí se mi hlavně jednoduchý design a jednoduché barvy jako např. v mé koláži. V jednoduchosti je zkrátka krása a co si budeme povídat je to tak. V poslední době dávm přednost jednoduchosti jak v nábytku tak dekoracích. U mě zase až tak dekorací nenajdete, sázím na ti jednoduchost. Právě bych to, ale chtěla změnit a nějaké zajímavé doplňky si pořídit. 
Zaujal mě e-shop Cedr.cz, kde jsem našla hned několik zajímavých věcí, které by se mi hodily a myslím, že by byly užitečné i pro Vás.
Např. se mi moc líbí různé přihrádky na kosmetiku, šperky nebo laky na nehty. Určitě mám v plánu si nějaké věci pořídit. Pokud Vás zajímají ty organizátory zajímají tak tady je odkaz. Myslím, že brzy asi objednám organizátor na laky na nehty, jelikož ty, co používám nejvíce mám stále venku a určitě by se jim hodil nějaká krásná přihrádka. Dostaly mě i krásné fotorámečky, kterých je tam spoustu. Líbí se mi hlavně se zajímavým rámem, které mám v koláži.

Samozřejmě se nám blíží léto a s tím nepochybně budou různé grilovací akce a pikniky. Na to musíme být vybavení a mít stylovou výbavu samozřejmě. Mě se moc líbí tyto věci, které mám v druhé koláži, jak jinak než v černobílé klasice, která se mi líbí nejvíce.

Tak jak Vás dekorace zaujaly? Kde popravdě nejvíce nakupujete tyto věci? Samozřejmě je toho všude plno, ale najít kvalitnější věci je pak věc druhá. Zatím jsem z tohoto e-shopu neobjednávala, ale určitě brzy to napravím. 
Taky máte v oblibě nakupovat bytové doplňky? Jak Váš zaujal e-shop?


Andy

Podobné články

4 komentářů

 1. Pěkná inspirace. Já miluju nakupování doplňků do bytu a přesně jako ty mám ráda jednoduchost :)

  OdpovědětVymazat
 2. Stojanek na rtenky bych nutne potrebovala. :)
  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/2015/04/giveaway-3.html

  OdpovědětVymazat
 3. Pěkné věci :) Já dneska byla v Levných knihách a mají tam nový koutek s doplňky a líbilo se mi tam spoustu kousků :)

  OdpovědětVymazat
 4. Mezi bytové doplňky patří i kusové koberce, nezapomínejte na to :-)
  Je to dost velký prvek, který může být i dominantní, pokud k tomu s citem vyberete ostatní doplňky. Záleží i na povaze prostoru a celého bydlení. Chce to souznít s duchem místa, ale to se nedá naučit.

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥