Kosmetický tip: podkladová oční báze!

5/28/2015

Dnes jsem tu s novým článkem a to recenzi na oční bázi pod oční stíny od značky Yves Rocher! Několik zkušenosti s několika bázemi mám tak mám s čím porovnávat, to je jedině dobře. Jestli používáte oční stíny tak určitě zbystřete, pokud Vám chybí podkladová báze, myslím, že je na čase si ji pořídit. 

Podkladová báze pod oční stíny prodlouží výdrž Vašeho líčení, zvýrazní intenzitu stínů a zároveň vyhladí drobné vrásky.  Lze ji použít i samostatně, aby Vaše oční víčka byla sjednocená a bezchybná. 

Moje zkušenosti s touto bází teď popíšu. Já používám podkladové báze dost často, jelikož používám skoro denně oční stíny. Vítězí většinou přírodní odstíny, které jsou jednoduché, nemusím až tak výrazné. I když nikdy neříkej nikdy! 
Báze má 7 ml obsah, i když se zdá, že jí je málo tak vystačí docela dlouho dobu, jelikož stačí opravdu málo při použití. Má klasickou tubu, která je podle mě ideální, zjistila jsem, že mám raději tuby než v kelímku nebo něco podobného, podle mě je to více praktické. 
Lze ji použít i samostatně pokud chcete mít sjednocená víčka. Já ji teda používám spíše právě s tou kombinací očních stínů, nanáší se dobře a ihned přilne na víčko.
Když bázi použijete vidíte znatelný rozdíl, viz fotografie, kde jsem zaznamenala stín bez a s bází. S bází je stín daleko sytější a jde vidět jeho pravá barva. Samozřejmě, ale plní ještě důležitější úkol a to, že stíny s ní vydrží daleko lépe.
Musím říct, že mě báze velmi překvapila a momentálně ji používám a jsem nadmíru spokojená. Určitě se po ní podívejte!
Používáte oční báze pod oční stíny? Ano nebo ne? Pokud ano tak s jakou máte zkušenosti?


Andy

Podobné články

6 komentářů

 1. Já mám zatím zkušenost pouze s Shadow Insurance od Too Faced, která mi vydržela skoro dva roky. Už mi dochází a tak právě hledám nějakou novou. Rozmýšlím, jestli koupit nějakou levnější, jako třeba tato od YR nebo nějakou dražší.. Nars, UD :). Uvidíme.

  OdpovědětVymazat
 2. Báze pod oční stíny mi vůbec nevyhovaly. Možná jsem jich nevyzkoušela dostatek. Ale když si dám podkladovou bázi pod makeup a nanesu si jí i na víčka, tak stíny drží mnohem lépe:).

  OdpovědětVymazat
 3. Vypadá to skvěle, já mám teĎ bílou od Nyxu :-)
  http://wormake.blogspot.cz/2015/05/muj-nocni-doping.html

  OdpovědětVymazat
 4. já používám bázi pod oční stíny taky skoro každý den a za sebe můžu určitě doporučit od Urban Decay, stíny pak drží vážně celý den, je skvělá!

  OdpovědětVymazat
 5. A ja ted momentalne nepouzivam zadnou, ale rada bych si nejakou bazi poridila.
  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 6. YR musím říct, že mě nikdy zatím tedy nezklamala, stíny vypadají naprosto báječně. :-))
  http://monalisabeautyeri.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥