Novinky od Aussie!

5/19/2015

Dnes jsem si přichystala nový článek a nové produkty od vlasové značky Aussie! Tuto značku mám moc ráda, vyzkoušela jsem už několik produktů a byla jsem moc spokojená. Pravidelně používám šampon Miracle Moist, masku 3 minute miracle a ještě masku na dlouhé vlasy, na ně nedám dopustit a naprosto mi vyhovují. Momentálně testuji novou řadu Shine tak na ni brzy napíšu taky recenzi tak uvidíme. Musím se přiznat, že jsem četla plno různých recenzí a né všem tato značka sedne, ale to je samozřejmě jako se vším. Někomu to sedne a někomu ne, já právě patřím do té první skupiny a snad všechno mi od Aussie vyhovuje, zvláště mám ráda ty vůně jak produkty krásně voní.

Celá řada obsahuje exotické bylinné výtažky z rozpálené australské divočiny, díky kterým můžete vypadat tak sexy a divoce, jak se vám zlíbí. Výtažek z  kůry australské divoké třešně a  australských mořských řas nezatíží vaše vlasy, které se tak pohybují spolu s vámi. Vlasy navíc neslepují a  snadno se vyčesávají. Jak už je u  Aussie zvykem, ovocné vůně jejích výrobků jsou doslova k  sežrání. Je to péče o  vlasy od  Aussie se stálým výsledkem. Do  vlhkých vlasů naneste dávku pěnového tužidla a  na  suché vlasy pak nastříkejte lakem, abyste zpevnila finální účes.

Lak na vlasy pro lesk a pružnost Aussie Miracle Shine + Hold
Jako helma tuhé vlasy jsou pro škrobené lidi; vaše hříva však může být díky laku Miracle Shine + Hold stále v pohybu. Tento zázračný lak s výtažkem z  kůry australské divoké třešně dodá vašim kadeřím zářivý lesk a účesu pohyb.

Tak tento lak momentálně nejvíce používám, splňuje pro mě všechny parametry, které od laku na vlasy očekávám. Zpevní vlasy, kde potřebujete a nedělá žmolky, navíc výdrž jako tečka! Právě popis produktu vážně sedí, rozhodně to není lak takový, že se Vám pak ani nehnou vlasy, zůstává přirozený a za to jsem ráda. Tento lak vážně doporučuji!

Pěnové tužidlo pro tvarování loken a lesk Miracle Curl Defi ne + Shine
My v Aussie milujeme vaše lokny, a proto chceme, aby byly velkolepé a pružné. Už žádné nehybné, praskavé účesy jako v osmdesátkách – něco takového se doufejme nikdy nevrátí! Pěnové tužidlo Miracle Curl Defi ne + Shine obsahuje skvělý výtažek z kůry australské divoké třešně, díky kterému pomáhá vlasům oslnivě zářit a vytváří přirozený, pružně zpevněný účes plný objemu. Váš účes se tak může pohybovat spolu s vámi.

Nějakou vychytávku na výdrž a tvarování loken jsem potřebovala jako sůl. Mě zkrátka lokny vydrží jen chvíli a pak jsou pryč. Právě jsem se na to i ptala i Evy Čapkové a ta mi potvrdila, že mé vlasy jsou husté a díky tomu mi ty vlny nedrží tak bohužel. Proto jsem testovala toto tužidlo a mám pocit, že mi o něco déle vlny vydrží tak myslím, že za to právě může tento produkt. Navíc vlasy po něm ještě více voní!

Lak na vlasy pro objem a zpevnění Aussie Miracle Volume + Hold
Přidejte svému účesu na svůdném objemu s lakem Miracle Volume + Hold. Složení s výtažkem z australských mořských řas vlasy lehce a pružně zpevní, abyste mohla vytvořit skvělý účes plný pohybu, a ne nějakou helmu. 

Tento lak je určen pro objem a zpevnění, používám ho o něco méně než předchůdce, jelikož mám raději ten lesk a pružnost. Ale zkoušela jsem ho a musím uznat, že opravdu skvěle drží, ideální na nějaké účesy, když chcete zafixovat. Samozřejmě navíc krásná vůně jak jinak!

Pěnové tužidlo pro objem a péči Aussie Miracle Volume + Conditioning
Toto pěnové tužidlo je lehké a  jemné jako právě našlehaná šlehačka. Pěnové tužidlo Miracle Volume +
Conditioning vytváří přirozeně pružný účes a  dodává mu dokonalý objem. Díky složení s  výtažkem z australských mořských řas vám přináší vlasy plné objemu, které překypují životem.

Tak toto tužidlo je můj velký favorit! Po použíti mám lesklé a vzdušnější vlasy, déle drží tvar. Navíc vlasy se po něm i méně mastí takže body jedině navíc. Zkuste ho a uvidíte!

Kdyby Vás zajímala cenová relace produktů tak tady máte.
Produktová řada:
Lak na vlasy Aussie Miracle Shine & Hold 149 Kč
Lak na vlasy Aussie Miracle Volume & Hold 149 Kč
Pěnové tužidlo Aussie Miracle Volume & Conditioning 149 Kč
Pěnové tužidlo Aussie Miracle Curl Defi ne & Shine 149 Kč.
Jak Vás laky na vlasy a tužidla zaujaly? Máte již s Aussie zkušenost? 


Andy

Podobné články

5 komentářů

 1. Od Aussie jsem měla kdysi šampon a bázi a byli to docela fajn produkty. Laky a tužidla jsem ještě nezkoušela. :)

  OdpovědětVymazat
 2. Pěkný článek a moc pěkné fotky.
  Zvu Tě na můj blog.
  http://monalisabeautyeri.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 3. Na řadu na kudrny se podívám, mám jemné kudrnaté a dost neposedné vlasy.. :(

  http://wormake.blogspot.cz/2015/05/vybarvi-se-v-tyrkysu.html

  OdpovědětVymazat
 4. Aussie miluju, ale to není žádným tajemstvím..používám šampón a masku a aktuálně ještě i lak shine and hold, maximální spokojenost, nelepí totiž vlasy..

  Michael
  www.ontheleaf.net

  OdpovědětVymazat
 5. Novinky jsou to určitě zajímavě :)))

  http://style-and-smile15.blogspot.cz/2015/04/giveaway-3.html

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥