TIP: Výhodné nakupování!

5/04/2015

Přeji krásný den! Jsem tu s novým článkem a to s tipem na výhodné nakupování takže pozorně zbystřete, bude to asi něco pro Vás! Nedávno jsem narazila na zajímavý nápad stránky plnapenezenka.cz, smysl této stránky je v tom, že se na ni zaregistrujete a máte v nabídce plno obchodů, kde můžete nakupovat u svých oblíbených e-shopů. Hlavní účel toho je, když tuto stránku kliknete na Vámi zvolený obchod a když ve Vašem oblíbeném obchodě nakoupíte, tak za Váš nákup se Vám připíše odměna na stránku plnapenezenka, kde musíte být jen zaregistrovaný. Podle mě je to super nápad, přece jen, kdo nakupuje on-line často tak je to vážně super. Odměny se Vám za nákupy budou jen hromadit a pak si je v můžete vybrat a poslat na svůj účet. Navíc za registraci dostanete 50 Kč.

Já jsem právě tento nápad nedávno vyzkoušela, když jsem nakupovala na Zoot.cz, tento obchod mám velmi ráda, jelikož je tam plno značek a velký výběr oblečení. Vybrala jsem si tričko a tílko, které jsem si normálně klasickým způsobem objednala. Jenže jsem na Zoot.cz klikla přes stránku plnapenezenka a tudíž jsem za svůj nákup získala už odměnu, takže pro shopaholiky přímo super nápad a díky svým nákupům se Vám vrací peníze. 
Na výběr je široký sortiment obchodů od mody, kosmetiku, cestování, elektro nebo třeba jídlo.
Určitě stojí za to se podívat a prozkoumat více. Na ukázku jsem udělala koláž některých obchodů, které tam můžete najít tak se mrkněte. Přeji příjemné nakupování!
Jak Vás tento nápad zaujal? Mě se popravdě líbí a je rozhodně užitečný pro ty, kdo nakupuje často on-line.


Andy

Podobné články

2 komentářů

 1. Tak to je příjemný způsob, jak dostat pár peněz zpět =)
  Dík za tip..

  Michael
  www.ontheleaf.net

  OdpovědětVymazat
 2. Myslím, že pro ty co nakupují on-line je to prostě super a pro ty co nenakupují tak aspoň trošku popohnání k tomu, aby třeba začali :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥