Základ na cvičení a tip!

5/05/2015

Dnes jsem tu s novým článkem! Hned na začátek bych chtěla napsat, že rozhodně nejsem žádný odborník na cvičení takže to na úvod. V poslední době jsem si říkala, že bych s blížícím létem chtěla více toho pohybu takže jsem nejdříve přemýšlela, že si musím pořídit základ a to sportovní prádlo. Samozřejmě, že do výbavy patří i dále jiné věci, ale jsem ráda, že důležitý základ již mám. Takže vzhůru do toho a snad bude mé nadšení ještě nějakou chvíli trvat! Jelikož vydržet je pro mě ta nejtěžší část.

Když mi pak přišla nabídka na spolupráci, že si mohu něco vybrat z aqalogy.com, byla jsem moc ráda. Nabídka mě zaujala, hlavně díky příjemným materiálům. Prádlo je opravdu moc příjemné a skoro ho na sobě necítíte, ale zároveň plní skvěle svoji funkci. Kousky, které jsem si vybrala jsou z pevného materiálu a musím přiznat, že se mi líbí moc i barevně. 
Na výběr jsou dámské tak pánské prádlo, určitě stojí za to se na ně více podívat. Co mi přijde navíc jako pěkný nápad je dát někomu dárkové balení jako dárek, přijde mi to balení takové originální a super.
Určitě Vám mohu tento e-shop doporučit, jelikož prádlo je opravdu kvalitní a servis byl na jedničku! Takže, kdo přemýšlíte, že si tam něco objednáte tak myslím, že nebudete litovat.
Jak Vás zaujal Aqalogy a co je pro Vás základ oděvu na cvičení?


Andy

Podobné články

6 komentářů

 1. Základ jsou u mě prodyšné šortky, tílko a ručník =)

  Líbí se mi barevnost Apology..

  Michael
  www.ontheleaf.net

  OdpovědětVymazat
 2. Popravdě ať už mám sportovní nebo nesportovní oblečení, je pro mě důležité hlavně si jít zacvičit :)
  a great perhaps

  OdpovědětVymazat
 3. prádlo nevypadá špatně, ani ceny se nezdají nějak přemrštěné (nevím na kolik cena vzroste s poštovným), já už sice svou obíbenou značku mám, ale pro někoho, kdo ne, by to nemusela být špatná volba :)

  OdpovědětVymazat
 4. já s tebou souhlasím:) a vypadá to moc pěkně, hezké barvičky

  OdpovědětVymazat
 5. Pro mě je základ pohodlná sportovní podprsenka a boty :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥