-417

6/01/2015

Máme tu 1.června a já jsem tu s novým článkem! Chtěla bych Vám představit dva produkty, které mě zaujaly v poslední době a pečlivě jsem je testovala. Jedná se o produkty od značky -417 ze stránky NuSpring a to krém na ruce a pleťový pěnivý gel. Poměrně nedávno jsem psala článek, kde jsem ukazovala několik produktů právě od této značky. Jelikož jsem byla spokojená tak jsem byla ráda, když jsem mohla vyzkoušet další produkty, které již vidíte. Mě je tato značka sympatická právě tím, že produkty obsahují minerály z mrtvého moře a přírodní látky.

Prvním produktem je hydratační krém na ruce - krémů na ruce není nikdy dost, věc, kterou nosím stále u sebe. I když ji nosím stále u sebe tak na to šíleně zapomínám a to bych právě neměla, jelikož ruce pak trpí a následky se vždy dostaví jak jinak taky. 
Na tento krém jsem byla velmi zvědavá, má šikovné klasické balení, které je praktické. Má příjemnou parfemaci, které je velmi pěkná. Po nanesení se ihned vstřebává, což je skvělé, nemusíte zbytečně čekat než se vstřebá. Navíc je opravdu velmi hydratační a vydrží mu ruce velmi dlouho hydratované, momentálně nepoužívám jiné krém. Tento zkrátka splňuje vše potřebné a zanechává jemné ruce. Určitě stojí za vyzkoušení!

Druhým produktem je pleťový pěnivý gel - podobné produkty moc často nezkouším, používám většinou stále dokola ty samé. Jelikož se doporučuje jednou za čas změnit pleťové produkty a je lepší změna, než používat stále dokola stejné. Proto jsem byla ráda, když jsem začala používat tento produkt.
Gel obsahuje mikro částice jako peeling, ale vůbec není tak drsný jako peeling, právě při nanesení na pleť mizí a mění se v pěnu. Je velmi příjemný a takový osvěžující. Má taky pěknou parfemaci, obsahuje výtažky z aloe vera, přírodní oleje z hroznových jadýrek, mandlí a avokáda, myslím, že to mluví za vše a určitě si dokážete představit jak příjemně voní.  Je vhodný pro všechny typy pleti, což je určitě dobré vědět. 
Po použití mám daleko jemnější a krásně vyčištěnou pleť, navíc se může používat každý den.
Určitě bych ho doporučila!
Jak Vás produkty zaujaly?


Andy

Podobné články

4 komentářů

 1. Ten krém zní zajímavě :)

  OdpovědětVymazat
 2. Ten gel mě zaujal :-) Mám ráda spíš pěny na čištění, ale tenhle bych ráda zkusila :-)

  http://wormake.blogspot.cz/2015/06/kosmeticke-peklo-nebo-nebe.html

  OdpovědětVymazat
 3. Vypadá to zajímavě :))

  http://style-and-smile15.blogspot.co.uk/

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥