Kosmetické novinky!

6/03/2015

Přeji Všem krásný sluneční den! Když máme venku tak krásně hned mám lepší náladu. Já jsem tu dnes s novým článkem a to s tipem na kosmetické novinky! Jedná se o štětce od značky Yves Rocher.
Tyto štětce jsem dostala na představení novinek, kdy jsem byla v březnu a od té doby je mám ve svém pravidelné kosmetické rutině. Používám je často a ráda! Nejsem zase až tak velký odborník, co se kosmetických štětců týká, ale snažím se své dovednosti vylepšovat.

První štětec ( ten větší ) je na sjednocení pleti - z něj mám velkou radost, jelikož mi takový chyběl a nechápu to takže jsem ráda, že náprava je zažehnána. Když mě líčila jedna vizážistka tak jsem si všimla jak tento štětec akorát od jiné značky právě používala takže díky ní, aspoň vím taky jak na něj. 
Je právě ideální na to celé sjednocení, aby se make-up pěkně propracoval nebo případně pudr, používám ho právě dost často a jsem s ním moc spokojená. Má velmi příjemné a jemné štětinky, které jsou opravdu jemné. Myslím, že za tu cenu je opravdu super!

Druhý štětec je na vykreslení kontur obličeje - platí to samé jako u prvního, moje první zkušenost s takovým štětcem, ještě jsem takový neměla. Z počátku jsem přemýšlela, na co ho vlastně budu používat. Je taky velmi příjemný a je už o něco pevnější než ten předešlý. Když je taky k jinému účelu jak by taky ne. Na vykreslení kontur slouží, když se maluji, tak většinou nemám tolik času na vykreslování takže ho zase tolik nepoužívám. Přijde mi, ale i fajn na použití zpracování korektoru a na rozjasňovače, zkoušela jsem a přijde mi fajn. Běžte se podívat na něj zblízka a uvidíte!
Používáte kosmetické štětce? Pokud ano, jaké nejraději?


Andy

Podobné články

7 komentářů

 1. Nedívala jsem se ještě na ně, ale vypadají kvalitně. Můj první štětec (před asi 8 lety :D) byl právě od YR, ale byl to hrozný propadák. Fakt hrozný, po jednom umytí byl na vyhození. Tyhle ale vypadají mnohem lépe :). Já mám nejvíce štětců asi od Real Techniques.

  OdpovědětVymazat
 2. na štětce jsem se nikdy u této značky nedívala, ale teď vím, že budu muset :-)

  http://wormake.blogspot.cz/2015/06/stin-v-akci-lily-lolo.html

  OdpovědětVymazat
 3. Ten štětec na konturování vypadá skvěle, jsem ráda, že ta kvalite je dobrá :))

  OdpovědětVymazat
 4. Vypadají hodně dobře :)

  http://style-and-smile15.blogspot.co.uk/

  OdpovědětVymazat
 5. já už si ani líčení bez štětců nedokážu představit :) ten malinký kabuki časem určitě vyzkouším, na korektor bude skvělej.

  OdpovědětVymazat
 6. Páni to som nevedela že Yves Rocher majú už aj štetce, evidentne som v predajni dávnejšie nebola, ale vyzerajú skvelo. Ja nanášam make-up štetcom Ebelin tým plochým, dá sa, ale hľadám niečo lepšie, tento mi predsa len narobí šmuhy.
  Bianka

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥