Vlasová péče pro zářivější a krásnější vlasy!

6/18/2015

Zdravím, přeji Všem krásný den! I když zrovna dnešní den je spíše zatažený tak snad si ho uděláte hezčím jinak. Já jsem si přichystala nový článek a to na novou řadu od značky Aussie Miracle Shine. Jak jistě víte jsem velký zastánce této značky a nedám na nic dopustit. Vyzkoušela jsem už docela dost produktů a k některým se stále vracím dokola. Nejvíce mi vyhovoval šampon Miracle Moist, jenže teď jsem našla velkého konkurenta, který mu šlape na paty. Dále mám ráda a nedám dopustit na 3 Minute Miracle na dlouhé vlasy, nejlepší maska, kterou znám za poslední dobu! Ale teď zpět k této nové řadě.

Takže řada Miracle Shine je určená pro matné a unavené vlasy, přesně typ pro mě! Navíc má dodat vlasům více lesku a oživit je, zkrátka něco co chceme snad každá, aby jsme měli takové vlasy. Z této řady jsem byla vážně nadšená, jelikož něco takové jsem přímo potřebovala. Celá tato řada navíc krásně voní, ale to voní všechny produkty od Aussie, každá řada je jinou vůni a tato voní přímo božsky, cítím trošku něco jako jahody nebo něco podobného. Zkrátka krásně a navíc to během dne cítím i z vlasů a to je teprv paráda.

Šampon krásně pění a skvěle se s ním pracuje! Díky němu mám tak jemné a uhlazené vlasy, zkrátka jsem s ním naprosto spokojená. Spolu s ním používám kondicionér i masku, které střídám. Více používám masku než kondicionér, jelikož mi více vyhovuje, ale jelikož jsem dala zase větší šanci kondicionéru tak jsem velmi spokojená i s ním. Vlasy mám to této řadě zářivější, to musím uznat a mají lesku. Momentálně mi už celá řada skoro dochází jak jsem je používala často a určitě si ji koupím znovu, jelikož jsem nadmíru spokojená! Pro mě je to jednička, co se týče vlasové péče takže mohu jedině doporučit!
Jak Vás tato nová řada zaujala? Používáte některé produkty od Aussie?

PS. Bude brzy soutěž a o co myslíte, že se bude jednat?


Andy

Podobné články

6 komentářů

 1. Je skvělá a voňavá..jako vždy ostatně =), já jsem spokojen =)

  Michael
  Vyhraj kšandy!

  OdpovědětVymazat
 2. Tato řada vypadá skvěle, a určitě ráda něco zkusím.. :-)

  http://wormake.blogspot.cz/2015/06/recenze-belcura.html

  OdpovědětVymazat
 3. hádám, že tohle by se mým vlasům líbilo :) poslední dobou jsou takové bez života.

  OdpovědětVymazat
 4. Já jsem měla Aussie několikrát, ale zase jako zázrak mi to nepřišlo. Fajn průměrný šampon i kondicioner :). Ted mám i ten sprej na messy vlny, který je sice fajn, ale hroozně vysušuje.

  OdpovědětVymazat
 5. Vypadá skvěle a taky úžasně voní :) pokud ji někde nevyhraju tak si ji pořídím :D

  Life by Peggie

  OdpovědětVymazat
 6. Víc než lesk řeším objem. Sehnat něco, po čem budou moje vlasy dobře vypadat aspoň dva dny není jen tak

  Jsi krasna

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥