Laky aneb 40 odstínů léta!

7/11/2015

Zdravím, přeji Všem krásný sobotní den! Pokud můj blog sledujete asi víte, že jsem maniak do laků na nehty a pokud to nevíte tak tímto článek Vás určitě přesvědčím. Značka Yves Rocher nedávno představila novinky co se týče laků na nehty, kde jsou v nabídce gelové, klasické laky, podkladové báze, francouzská manikúra a pak péče o nehty a okolí. Celkem je 40 nových odstínů, myslím, že každý si vybere ten svůj odstín. 
Jemné složení, které nepoškozuje nehty, je obohaceno o pryskyřici z elemi a neobsahuje ftaláty, formaldehyd, kafr ani toluen. Pryskyřice elemi, která se získává ze stromu kanárník luzonský
původem z Filipín, má sílu vytvořit film, který odráží světlo a dodává oslnivý lesk.

Na obrázku výše můžete vidět několik gelových laků, ze kterých jsem velmi nadšená! Mají skvělý štěteček, který se přizpůsobí nehty a lehce se lak díky tomu nanáší. Dokonale kryje, kdybych nectila svoje pravidla, že si dávám pokaždé dvě vrstvy laku tak by snad stačila i jedna, ale já dávám pro jistotu dvě. Na ukázku jsem dala dvě fotky odstínů, které jsem si nejvíce oblíbila a to první je 45. Rouge Impérial a druhý 56. Orange Sanguine. Takové krásné letní odstíny, které by Vám neměli chybět, ale já jsem zastánce takové klasiky. 
Co se týče výdrže tak jsem byla mile překvapená, vydrží mi nepoškozený 4 až 5 dní, což je u mě opravdu dost. Lakuje se s ním jedna báseň, no co Vám mám povídat z těchto gelových laků jsem nadšená a rozhodně stojí za vyzkoušení!
Pozadu nezůstávají ani podkladové a vrchní laky, které stojí též za zmínku. Oblíbila jsem si lak proti lámaní nehtů, který má speciální složení zabraňuje jejich lámání a zvyšuje jejich odolnost.
Hlavně podkladový lak ( druhá zleva ) je vážně skvělý! Stačí jedna vrstva a skvěle vyrovná nehet a nedokonalosti takže Vám připraví ideální základ na barevný lak. 
Dále jsem vyzkoušela i laky na nehty s perletí, které já osobně moc nemusím, ale tyto dva jsou krásné odstíny takže jsem jim dala šanci ( někdy je Vám ukážu na nehtech ) a drží též velmi dobře!
Samozřejmě nesmí chybět nějaká ta péče o nehty! Takže poprvé v životě jsem vyzkoušela peeling na nehty a musím říct, že jako novinka je to pro mě příjemná zkušenost. Jeho jemná, krémová a mírně parfémovaná textura nehty vyhladí a napraví všechny jejich nesrovnalosti. Nehty jsou hladké a ruce krásnější. 
Pak tu mám poslední věc a je přímo stvořená pro mě! Jelikož jsem docela nešika a vždy při lakování přesáhnu lak mimo tak se mi tato vychytávka velmi hodí, tím je odlakovač v tužce neboli zmizík, opravdu šikovná věc. Navíc je bez acenu takže není tak pronikavý jako klasický odlakovač, ale spíše má příjemnou lehkou vůni. 

Tak jak Vás nové laky zaujaly? Máte zkušenosti s laky od YR? Jakým barvám laků teď dáváte přednost?


Andy

Podobné články

3 komentářů

  1. Laky jsou hezké, tolik barev :). Já kdysi nějaké od YR měla - takové ty maličké a byly docela fajn. I ted bych si vybrala :).. nejčastěji nosím červenou, vínovou, bílou a černou.

    OdpovědětVymazat
  2. Laky se jim vazne povedly.
    http://www.style-and-smile15.blogspot.cz

    OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥