Fingers Up 2015

8/10/2015

Všechny Vás zdravím! Dnes jsem tu s novým článkem a chtěla bych Vám ukázat, kde jsem byla o víkendu!  Minulý týden jsem celkem opožděně zaregistrovala festival, o kterém jsem slyšela poprvé a to Fingers Up. Když jsem se podívala na line-up tak jsem si hned řekla, že musím jet, jelikož tam byla moje oblíbená skupina The Wombats! Takže cíl byl jasný a to směr Mohelnice! Zaujal mě i tím, že se trošku odlišuje od ostatních festivalů, že není jen o hudbě, ale byly tam různé aktivity pro každého.  Obecně mě line-up přišel vážně hodně dobrý! Dva dny nabité skvělé muziky, sice jsem neslyšela vše, co jsem chtěla, ale to mi nevadí, jelikož jsem si užila skvěle. Jela jsem tam hlavně kvůli The Wombats a poznat festival, což se mi povedlo náramně. Když jsem šla po koncertě pro pití tak jsem měla štěstí a potkala jsem zpěváka právě z The Wombats jak můžete vidět na fotce a byl ještě neuvěřitelně příjemný, prohodili jsme spolu pár slov a šel se skupinou na afterparty do Šapito Múz, kde hrál Ventolín. Ventolína jsem viděla hrát už na Divadelním Open Air Festivalu v Hradci a je to vážně sranda ho sledovat i když svýma tanečkama na Fingers hodně šetřil, asi tím vedrem. Musím uznat, že ty tropy vážně moc k festivalu nejdou a obdivuji všechny, kteří dali třeba několik dní. Já jsem dala dva dny a byla jsem vyřízená. 
Taková další zajímavost byla, že při vstupu Vám dali náramek, zda jste singl nebo zadaný a pak co Vás nejvíce zajímá - Art, Fashion, Sport nebo Gastro. 

Takže první den byl vážně nabitý, co se týče hudby! Raději nebudu jmenovat, co jsem nestihla, jelikož mě to mrzí takže budu jmenovat jen co jsem viděla. Viděla jsem Prago Union, Matamar, Ventolin a samozřejmě největší pecka pro mě The Wombats! Pro mě to byl vážně velký zážitek, že nemám ani slov pro to jak jsem si jejich koncert užila, bomba!

Co se týče festivalu tak se mi líbil jak byl zorganizovaný, vše bylo rychle po ruce. Navíc jak byl festival vyzdobený tak to bylo moc pěkné, snad Vám skrze fotky navodím atmosféru. Ubytovat jste se mohli přímo v areálu takže to byla velká výhoda, že jste měli pěkný výhled. Sprchy, wc čisté a navíc se hodil i bazén v areálu, který se v tom vedru vážně hodil. Co se týče jídla tak jsem si vybrala hned a to Pasta fidli, to nezklame nikdy. 
Druhý den byl celkem chaotický! Nesl se v duchu kocoviny a to vedro k tomu moc nepřispělo. 
Než jsem se dostala na nějaký koncert tak to chvíli trvalo. Viděla jsem např. No Distance Paradise, zpěvák mi připomínal hlasem Jamese Baye, docela překvapení a nebylo to špatné.
Chtěla jsem, ale trošku poznat Mohelnice tak jsme vyrazili do města na jídla do restaurace, kde byla klimatizace a bylo to velká příjemná změna, kde jsme nakonec byla snad dvě hodiny takže jsme toho dost zmeškali. Když jsme přišli do areálu tak jsme viděli Rybičky 48, Vypsanou Fixu, Bilderbuch, ale co se mi druhý den nejvíce líbilo a pro mě velký objev byly Kensington! Byly naprosto skvělý, když jsem právě šla do areálu tak jsem je o potkala cestou a fotili na poli fotky s dýmovnicemi tak jsem zvědavá až fotky někde uvidím. 
PS. Poslední fotka mluví za vše, když Vám trošku hlava nemyslí a vezmete si naprosto nevhodný boty do terénu areálu. Před a po!

Festival byl vážně skvělý a moc se mi líbil! Moc děkuji organizátorům za akreditaci a neskutečný zážitek, který stál za to! Už teď vím, že příští rok jedu rozhodně zase!

Ještě málo ukázka toho, co mě nejvíc dostalo!

Byly jste někdo taky na festivalu? Jak Vás zaujal?

Podobné články

6 komentářů

 1. Andy ta vestička je parádí a moc ti sluší! Jinak ty boty mi připomínají můj první majáles, haha rovnou jsem je po cestě hodila do kontejneru. :D Každopádně festival závidím a ještě víc The Wombats! :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Děkuji moc! :) Já jsem je nemohla vyhodit, mám je ráda, i když stály asi 200 kč, musela jsem je zkusit dát do kupy i když stejně už to není ono. :D

  OdpovědětVymazat
 3. jéj, ešte som o ňom nepočula, ale fesťák vyzerá skvelo! hlavne náramky pri vstupe a bazén! :)

  www.beautiful-savage.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat
 4. Pěkně sepsaný článek, taky se mi fesťák moc líbil, hlavně tím, jak se odlišuje od jiných :) Wombaty jsme taky viděli v šapito Kabinetu, ale přišli nám teda dost pod parou a zas tak naposlouchaný je nemám, abych se s něma chtěla fotit :D Ale je super, že šli takhle pařit mezi lidi. A Ventolin :D Škoda, že si tam nezavdal nějaký tanečky a la Totem :D

  OdpovědětVymazat
 5. Díky moc Dazz! :) Já Wombats miluju takže jsem byla ráda za fotku, to je jasný. :D Jo jo vím, o nich stály kousek ode mě, bylo vidět, že jsou trošku víc opilejší, to jsou zkrátka muzikanti, ti umí pařit! :D
  Vážně tanečky Ventolina stojí za to, škoda, že je nedal, o hodně jsme přišli. :D

  OdpovědětVymazat
 6. Chudinky boty. Ale pořád je to ještě v pohodě, můj známý odjížděl v neděli z Mohelnice domů a na jedné noze měl žabku a na druhé tenisku. Nevím jak se mu to podařilo :D Jinak krásné fotky, mě osobně festival trochu zklamal. Ale hudba výborná. :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥