Hodinky Jord

8/15/2015

Tento týden jsem obdržela balíček a když jsem ho otevřela, čekaly na mě tyto hodinky Jord! Dostala jsem je v rámci spolupráce s Woodwatches, tak mě oslovili zda bych nechtěla některé hodinky vyzkoušet. Pár týdnů mě trvalo než jsem se rozhoupala, zda se mi tyto hodinky líbí. Moje prvotní dojmy na dřevěné hodinky totiž byly spíše takové, že se mi zase tak moc nelíbily. Jenže jak jsem již psala trvalo mi to pár týdnů než jsem se rozhodla a nakonec jsem si řekla proč to nevyzkoušet, jelikož jsem si vybrala tyto, které vidíte a líbily se mi.

Mám typ Fieldcrest - Maple. Trvalo cca asi týden než mi dorazily, což je skvělá doba na to, že putovaly z USA Missouri. Dorazily v dřevěné krabičce takže nehrozí, že by se nějak poškodily ( teda snad! ). Když jsem je poprvé otevřela tak jsem z nich vážně byla nadšená! Moc se mi líbí a jsou na ruce velmi lehké, příjemná změna od jiných hodinek, vlastně je téměř na ruce necítíte. 
Těším se až je s kombinuji v některých mých outfitech!
Jak se Vám hodinky v tomto dřevěném stylu líbí? Ano x Ne?

Podobné články

3 komentářů

  1. já už po dřevěných hodinkách několikrát pokukovala. nenosím je sice moc často, ale je to fakt super stylový kousek :)

    OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥