Nový začátek!

8/01/2015

Zdravím! Už pár dní jsem po nocích pracovala na novém designu jak můžete vidět a dnes jsem se již konečně dopracovala k výsledku. 
Musím napsat, že pro někoho, kdo umí akorát základy html/css jsem ráda, že to mám konečně za sebou v představě, kterou jsem si nějak vysnila. Občas jsem myslela, že vyhodím notebook z okna, když mi něco nešlo a vůbec jsem se nemohla pohnout dál, stále mě nějaká chyba posouvala zpátky. Tak jsem se šla třeba vyvenčit Meggie nebo nějak provětrat hlavu a pokračovala v kódování a pak to hned šlo lépe. Jsem ráda, že jak notebook tak já jsme ty nervy přežily. Už dlouho jsem si pohrávala s myšlenkou nového designu a konečně ho mám, najednou mám pocit, že vedu nový blog i když blog budu vést vesměs stále stejný. 
Co se týče vzhledu je prakticky skoro stejný jako můj předešlý jen s různými změnami. Dále bych chtěla napsat, že avšak vedu blog česky tak doufám, že Vám nebude vadit, že některé věci mám na blogu v angličtině pro lepší zorientování. 
Někde jsem četla, že nemáte rádi rozklikávání článků neboli READ MORE tak doufám, že to nebude problém, mě osobně mi tento způsob přijde přehlednější. Tot vše k nového designu.

Dnes máme 1.8. a to znamená ještě měsíc léta ( alespoň pro mě od září zkrátka už léto padá pryč )! Takže užívejte jak nejvíce můžete a mějte stále otevřené oči, nikdy nevíte, co Vás může příjemně překvapit.

Podobné články

7 komentářů

 1. Šikovná! Taky se teď o něco pokouším, ale je to trápení. :D Užívej léto! :)

  OdpovědětVymazat
 2. Děkuji moc a ty taky užívej léta! Právě, že je náročný, přeji pevné nervy. :D

  OdpovědětVymazat
 3. Nový design se mi velice zamlouvá! :))

  http://style-and-smile15.blogspot.co.uk/

  OdpovědětVymazat
 4. Je to tu krásné, nový vzhled se mi moc líbí :) Mnohem víc než původní, ačkoli píšeš, že změny nejsou tak markantní. READ MORE mi vůbec nevadí, podle mě si na něj už spousta čtenářů na různých blozích zvykla.

  OdpovědětVymazat
 5. SOŇA - Děkuji moc! :) To jsem moc ráda, že se ti to líbí, já jsem si teda na to zvykla taky u ostatních blozích, přijde mi to více přehledné.

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥