TIP: BBQ SmokeHouse - americký motorest!

8/20/2015

Dnes jsem tu s novým článkem a to tipem na restauraci! Je to skoro přesně měsíc, kdy jsem psala článek a to tip na kočičí kavárnu. Jelikož mě baví dělat tyto reporty tak doufám, že s nějakým jednou za čas přijdu.
Dnes bude tip na motorest / restauraci BBQ SmokeHouse!
Momentálně už přes týden marodím s nohou takže zastávka tady byla taková moje odměna za mé utrpení. 
Už delší dobu jsem toto místo navštívit, byl to i původní plán, když jsme odjížděli z Fingers Up, ale z fesťáku jsme byly tak vyřízený, že jsme žádnou zastávku už nedali. Takže jsem byla ráda, že jsem konečně tento motorest navštívila!

Najdete ho ve Vysokém Mýtě na hlavním tahu silnice, celkem dobře je i vidět takže ho nemůžete přehlídnout. Musím uznat, že interiér je zkrátka na jedničku! Vždycky se mi líbil tento americký retro design tak jsem ráda, že něco podobného je i u nás. Já jsem okolo jela v době menu takže jsem si vybrala něco z něj. 
Pokud jsem postřehla dobře tak menu je stále stejný každý týden takže myslím, že to je celkem mínus a myslím, že by nebylo na škodu ho měnit. Já jsem si tedy vybrala krkovici s  hash brown a smaženou cibulí, k němu jsem dostala brokolicovou polévku. Polévka byla výborná! Jen musím uznat, že jsem trošku sáhla vedle s hlavním jídlem, jelikož jsem měla jiné představy a zase tolik mě to neoslovilo. Příště až se tam stavím zkusím určitě hamburger nebo nějaký steak. Jako sladký desert jsem si dala lívance s javorovým sirupem a dipem a to musím uznat byly vážně výborné ( jak je vidím na fotce hned bych si je dala )! 
Obsluha milá navíc ve stylových oblečcích a vše trvalo vždy opravdu celkem chvíli na to, že lidí bylo pak docela dost. 
Kdo budete mít cestu kolem myslím, že stojí za to se tam podívat, já bych chtěla určitě znovu.
Byly jste tam někdo? Máte někdo tip na nějakou skvělou restauraci či kavárnu kam zajít?

Podobné články

2 komentářů

  1. Interiér je fakt na jedničku! Díky za tip, aspoň další místo, kam se při cestách českou krajinou zastavit =)

    Michael
    www.ontheleaf.net

    OdpovědětVymazat
  2. To vypadá pěkně :)

    OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥