HOUSE OF DVF - DUSNI3

9/15/2015

Nedávno jsem poprvé navštívila butik DUŠNÍ3 v rámci akce předpremiéry House of DVF, ve kterém legendární americká návrhářka Diane von Furstenberg hledá ambasadorku své značky. 
Světoznámá módní návrhářka Diane von Furstenberg, která se proslavila svým ikonickým modelem zavinovacích šatů. Patří mezi nejmocnější ženy módního světa, a její módní značka DVF jsou dlouhá léta symbolem nezávislosti, ženské síly a sebejistoty. Je prezidentkou Rady módních návrhářů z Ameriky (CFDA - Council of Fashion Designers of America). Diane nyní v roli mentorky dává možnost 7 kandidátkám, z nové generace tvrdě pracujících mladých žen, se posunout v jejich kariérách o stupeň dál.

Partnerem premiéry druhé řady seriálu House of DVF se v České republice stal pražský multibrandový butik DUŠNÍ 3, do jehož nabídky patří i kolekce Diane von Furstenberg. 
Druhou řadu seriálu z produkce hollywoodské televize E! můžete sledovat od 18. září každý pátek od 20:00. Televizní kanál naleznete v nabídce O2 TV. Zaujal mě též reality show Módní bloggerky, která běží na této stanici taky, něco co by nám nemělo uniknout.

Musím přiznat, že první řadu jsem nesledovala, ale když jsem viděla první díl druhé řady tak se mi to velmi líbilo. Kdysi jsem sledovala plno různých reality z prostředí módy takže toto je přesně něco pro mě. Bude to příjemná změna ke svým seriálovým stálicím přidat zase něco nového z tohoto prostředí, které mě určitě velmi zajímá. 
Pokud Vás baví sledovat ambiciozní lidi, které dokážou udělat pro svou kariéru vše tak toto bude něco pro Vás a zároveň je to i skvělá motivace!

Děkuji DUŠNÍ3 a televizi E! za pozvání. :)
Šaty, boty - H&MTrenč - DresslinkNáhrdelník - LindexBrýle - Opti24.cz
Znáte House Of DVF? Koukáte na tento typ seriálů nebo spíše reality show?

Podobné články

2 komentářů

Děkuji za každý Váš komentář. ♥