Novinka Dove Regenerate Nourishment a něco málo z tiskovky!

9/26/2015

V úterý jsem byla na neformálním blogerském setkání k novince od značky Dove a to k nové vlasové řadě Regenerate Nourishment! Jelikož mám tuto značku ráda tak jsem byla ráda za pozvání a prozkoumání této novinky. Zjistila jsem, že Dove má už čtyři řady vlasové péče z řady Advanced Hair Series, já mám zkušenosti s řadou Oxygen & Moisture a Pure Care Dry Oil ( psala jsem o tom tady ). Další dvě jsou Youthful Vitality, která je určená aby vlasům dodávala mladistvý vzhled a čtvrtá je Regenerate Nourishment, která je na poškozené vlasy. Právě o této posledně zmíněné řadě byla na tiskovce řeč. 

Produkty Dove Regenerate Nourishment našly inspiraci v přírodě, konkrétně ve výjimečných vlastnostech červených mořských řas. Ty se v průběhu milionů let dokonale přizpůsobily extrémním podmínkám skalnatých pobřeží oceánů se střídáním přílivů a odlivů, jež je zocelily proti dehydrataci, výrazným výkyvům teplot nebo změnám slanosti vody. Řasy proto obsahují složky, které dokáží udržovat stálou vlhkost, množství stopových prvků, minerálních látek a pyšní se excelentními regeneračními účinky. Stejně jako řada Dove Regenerate Nourishment obohacená o výtažky z červené řasy a Keratin Nutri Complex pomáhá doplňovat živiny a opravovat vnitřní strukturu poškozených vlasů.
Tato řada obsahuje šampon, kondicionér, masku a olejové sérum. 

Kdo máte poškozené vlasy tak tato řada bude pravděpodobně pro Vás. Na akci jsme si díky speciálnímu přístroji mohli vyzkoušet v jaké kondici jsou naše vlasy. Slečna mi sdělila, že moje vlasy jsou zdravé a lesklé takže mě velmi potěšila, určitě je to zajímavá zkušenost se takhle dozvědět v jaké stavu Vaše vlasy jsou, díky tomu je pak snadnější hledat správné produkty.  I když nemám zase tak poškozené vlasy tak trpím na roztřepené konečky, takže i přesto tuto řadu ráda vyzkouším a jsem zvědavá na výsledek, o kterém Vám jistě napíšu. Nejvíce jsem zvědavá na olejové sérum, jelikož právě olejíček z řady Pure Care Dry Oil byl můj nejoblíbenější produkt tak uvidíme.
Jak Vás tato nová řada zaujala? Máte zkušenosti s jinou vlasovou řadou Dove?

Podobné články

6 komentářů

 1. Tahle řada vypadá zajímavě :)

  OdpovědětVymazat
 2. Hezký článek :) řada vypadá zajímavě, zatím jsem žádný produkt na vlasy od Dove nezkoušela :)

  Nikys beauty blog

  OdpovědětVymazat
 3. Rada vypada dobre.
  http://style-and-smile15.blogspot.co.uk

  OdpovědětVymazat
 4. Vypadá to dobře :). Kdysi jsem měla šampon a kondicionér a oba produkty byly fajn.

  OdpovědětVymazat
 5. vlasy sice příliš zničené nemám, ale to olejové sérum na konečky by jim jedině prospělo :)  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥