OUTFIT: Několik nových věcí v akci a AMY!

9/06/2015

Šaty, botyH&M, Kabelka - Mango, Trenč - Dresslink, Náhrdelník - Lindex, Brýle - RayBan

Dnes jsem tu s outfitem, ve kterém mám hned několik nových věcí, které jste na mě ještě neviděli. Šaty, boty, trenč a kabelka, to jsou věcí, které vidíte poprvé a vskutku je nosím poměrně často. Tudíž Vám asi nemusím psát jak jsem si tyto věci velmi oblíbila. To můžete vidět!

Musím se s Vámi podělit o silný zážitek z kina, které jsem navštívila tento týden. Byla jsem na Amy! Ještě teď nad dokumentem přemýšlím jaký z něj mám zážitek. Samozřejmě, že velká zásluha je i ta, že jsem velká fanynka Amy a její písničky miluju! Musím, ale napsat, že to není jen tím, že jsem byla její fanynka, ale jak byl tento dokument zajímavě natočený.  To musíte zkrátka vidět, jelikož slyšet Amy v kině je též zážitek. Já měla opravdu husí kůži z některých momentů např. když vyhrála Grammy nebo koncert v Bělehradu, to jsou velmi silné momenty. Když jsem slyšela moji nejoblíbenější Back To Black tak mi ukápla i slza, to zkrátka nešlo jinak. Rozhodně doporučuji na to zajít, jelikož slyším chválu i od těch, co Amy zase tolik neobdivovali jako třeba já.

Na závěr samozřejmě nesmí chybět moje nejoblíbenější od Amy. 

Podobné články

10 komentářů

 1. Ty saty jsou nadherne.
  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 2. Šaty sú dokonalé :)

  www.beautiful-savage.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat
 3. Ty boty a náhrdelník - to je bomba! :)
  - Šárka -

  OdpovědětVymazat
 4. Moc pěkné šaty =)

  A Amy..stále se na ni chystáme, no pořád není čas =(, asi to holt zkouknem, až to bude dostupne v iTunes store..každopádně jsem rád, že na to slyším všude jen chválu, Amy si to zaslouží..tak moc mě mrzí, že nic nového nám už nezazpívá =(

  Michael
  www.ontheleaf.net

  OdpovědětVymazat
 5. Ty šaty a kabelka ♥

  OdpovědětVymazat
 6. Děkuji Všem za krásné komentáře! :)

  MICHAEL - Určitě si čas udělejte, stojí to za to. :) Jinak souhlasím s tebou, je jí škoda. :(

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥